Столичні ЦНАПи досі відмовляють НУО в прийнятті документів

За інформацією "Громадяни в дії", громадським активістам ЦНАПи Києва досі відмовляють в прийняті документів та відправляють подавати їх до міського управління юстиції. "Останньою краплею став ЦНАП ...

реєстрація
Столичні ЦНАПи досі відмовляють НУО в прийнятті документів

За інформацією “Громадяни в дії”, громадським активістам ЦНАПи Києва досі відмовляють в прийняті документів та відправляють подавати їх до міського управління юстиції. “Останньою краплею став ЦНАП Подільського району, де вже нам по телефону підтвердили, що переадресовують до міського управління юстиції, всіх, хто хоче зареєструвати громадську організацію. Причина – «не налагоджена співпраця між ЦНАПами та управлінням юстиції, тому ми не можемо знати чи зареєструвати чи ні вашу організацію».. Більш того, людей дурять, показуючи «документи», які «доводять», що клієнти мають йти в управління юстиції. Хоча жодного такого документу не існує в природі..

У повідомленні зазначається, що керівництво Департаменту надання адміністративних послуг запевняє експертів, що всі ЦНАПи міста Києва приймають документи на реєстрацію та внесення змін до статутів громадських організацій.

Усі Центри надання адміністративних послуг міста Києва зобов’язані прийняти документи на реєстрацію чи внесення змін в статут громадського об’єднання. Після цього ЦНАП пересилає документи в управління юстиції, де власне відбувається реєстрація. Але документи ЦНАП зобов’язаний прийняти. ЦНАП не надає консультації щодо Ваших документах, але ці консультації можна отримати в Центрах безоплатної вторинної правової допомоги, в міському управління юстиції або за контактами гарячої лінії “Громадяни в дії” (063) 2347440, (044) 2275420 

Зазначається, що як заступник голови Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при КМДА, керівник проекту «Громадяни в дії» Максим Лациба, ініціює розгляд питання неналежної роботи ЦНАПів Києва на найближчому засідання Коордради.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Дві українські команди увійшли до десятки фіналістів Foodathon 2024

Як покращити Методику місцевих енергетичних планів: DiXi Group підбив підсумки проєкту з розробки МЕПів для громад

«Дорослішання: поговоримо по-юридичному»: уЛьвові відбулася лекція для школярів

Щотижнева добірка вакансій вже на порталі

Краса та гідність: Жінки-переселенки опанували перукарську майстерність

Естонсько-український діалог у дії: жінки Кіровоградщини відвідали Таллінн