Студентські ЗМІ на Луганщині будуть протидіяти дискримінації в молодіжному середовищі
25 січня відбувся семінар «Висвітлення життя студентів - переселенців в студентських ЗМІ» для студентів факультетів журналістики, редакторів та журналістів студентських газет у м. Сєверодонецьк. ...
Додано:
student.lugansk
![IMG_20160125_143656](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2016/01/IMG_20160125_143656-1024x576.jpg)
25 січня відбувся семінар «Висвітлення життя студентів – переселенців в студентських ЗМІ» для студентів факультетів журналістики, редакторів та журналістів студентських газет у м. Сєверодонецьк.
Під час тренінгу молоді журналісти ознайомились з європейськими стандартами роботи студентських ЗМІ, етики журналістів, висвітленню позицій різних сторін, питанням мови ворожнечі. Окрема частина семінару була присвячена проблемам дискримінації в студентських ЗМІ та популяризації ідей толерантності в студентському середовищі.
“Підвищення обізнаності студентських ЗМІ з питань неприпустимості дискримінації та мови ворожнечі в їх матеріалах, дозволить підвищити ефективність процесу інтеграції студентів-ВПО в нових навчальних закладах та попередити можливі конфлікти та проблеми в майбутньому” – заявив керівник організації Т. Адарацький.
Проект «Громадська кампанія з подолання стигматизації в студентському середовищі щодо переселенців «Будуємо мости, а не стіни» реалізується ГО «Студентське братство Луганської області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.