Топ-5 спікерів Innovation Market
Сьогодні у Києві розпочався IIІ Міжнародний форум Innovation Market, що триватиме з 21 до 23 листопада. Участь у ньому візьмуть провідні винахідники та експерти у сфері інновацій, виробники сучасних ...
Додано:
Anna Kazak
Сьогодні у Києві розпочався IIІ Міжнародний форум Innovation Market, що триватиме з 21 до 23 листопада. Участь у ньому візьмуть провідні винахідники та експерти у сфері інновацій, виробники сучасних технологій, автори стартапів, а також представники бізнесу та державних організацій.
У полі їхньої уваги – інновації в освітньому процесі, державні та міжнародні програми підтримки бізнесу, а також презентація стартапів, зокрема дискусії на тему розвитку та фінансування проектів. Окремо поговоримо і про заходи у межах державної системи правової охорони інтелектуальної власності України.
А зараз пропонуємо познайомитися з 5-ма спікерами, які відвідають цьогорічний форум:
- Юрій Бровченко, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.
(Державні та міжнародні програми підтримки бізнесу. Відкриття другого дня. Вітальне слово. 22 листопада, 10:15-11:15).
У своєму виступі Юрій Бровченко розповість про державну політику щодо підтримки бізнесу та основні кроки, які зараз робить Україна у цьому напрямі.
- Богдан Моркляник, директор Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності».
(Презентація Центру підтримки технологій та інновацій. 22 листопада, 11:15-14:00).
Виступить у рамках панельної дискусії з презентацією першого в Україні Центру підтримки технологій та інновацій (TISC). TISC – спільний проект України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), спрямований на розвиток інтелектуальної власності та стимулювання інноваційних процесів.
- Михайло Тітарчук, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.
(Реалізовані інноваційні кейси в державному секторі та бізнесі. 22 листопада, 12:00-13:30).
Під час панельної дискусії Михайло Тітарчук проаналізує інноваційні кейси, що реалізовані за останні роки у державному секторі та бізнесі України. Також спікер поділиться баченням проблематики та подальшими діями щодо впровадження інноваційних технологій у державному секторі.
- Олена Журавльова, керівник відділу консалтингу для експортерів Офісу з просування експорту.
(Платформи для виходу на закордонні ринки, 22 листопада, 15:00-16:00).
Олена Журавльова братиме участь в обговоренні платформ для виходу на закордонні ринки та проаналізує найяскравіші бізнес-кейси з цієї теми. Також Олена розповість про актуальні інструменти, які може використовувати малий і середній бізнес під час виходу на закордонні ринки, та e-commerce можливості, що відкриті для українських підприємств.
- Руслан Стефанчук, заступник директора Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності».
(Пріоритетні напрями інституційної розбудови державної системи правової охорони інтелектуальної власності, 22 листопада, 15:00-17:30)
На форумі Руслан Стефанчук розповість про національну стратегію розвитку сфери інтелектуальної власності (ІВ) України, навчальний центр з ІВ та механізми альтернативного вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності.
Зазначимо, що форум Innovation market, який щороку збирає бізнесменів, інноваторів та представників влади для пошуку спільних рішень, має на меті підтримку українських інноваційних проектів у всіх сферах економіки.
Також у четвер, 22 листопада, на Innovation market Національний офіс інтелектуальної власності (НОІВ) презентує перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій (TISC).
З повною програмою тем і спікерів на Innovation Market ви можете ознайомитися за посиланням.
ДОВІДКА
TISC (Technology and Innovation Support Center) — Центр підтримки технологій та інновацій, який надає інформацію про різні послуги у сфері інтелектуальної власності, незалежно від території їх надання. TISC надає винахідникам доступ до технічної інформації та пов’язані з нею послуги, такі як доступ до патентної, наукової і технічної бази даних, допомога в ліцензуванні і трансфері технологій, допомога в розробці патентів та інші, дозволяючи новаторам розкрити свій потенціал, забезпечити охорону прав і управління ними.
НОІВ (Національний офіс інтелектуальної власності) — орган державної системи правової охорони інтелектуальної власності, визнаний на національному рівні. НОІВ здійснює повноваження у сфері інтелектуальної власності, визначені законодавством та статутом. З метою ефективного функціонування та розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні, на сьогодні НОІВ реалізує два напрямки роботи: створення ефективного навчального центру у сфері інтелектуальної власності (ІВ) та створення мережі Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні (TISC) в рамках співробітництва зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.
Україна – одна з небагатьох країн, де ще не створено головного нормативного документу – Стратегії забезпечення розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності. Зараз НОІВ розпочав роботу у цьому напрямі. Також важливим завданням для офісу стане напрацювання нових методів врегулювання суперечок між учасниками ринку в сегменті інтелектуальної власності: зокрема, медіації та інших.