Тренінг з жіночого лідерства відбувся в Києві
23- 24 червня в Києві відбувся тренінг з жіночого лідерства. Учасниками стали представники соціальних служб, служб у справах дітей Київщини, громадські активісти, науковці, ВПО. Під час тренінгу ...
Додано:
Anna Borysova
23- 24 червня в Києві відбувся тренінг з жіночого лідерства. Учасниками стали представники соціальних служб, служб у справах дітей Київщини, громадські активісти, науковці, ВПО.
Під час тренінгу учасники визначали ідеальні образи лідерів чоловіка та жінки. Стереотипи, які зазвичай негативно впливають на розвиток суспільства, на становлення особистості, можуть бути дієвим інструментом в створенні образу, за яким підуть люди. Наприклад, відомі українські політикині створювали образ “берегині”, що допомагало йм утриматись на досить високих щаблях рейтингу досить тривалий час.
Окрім цього учасники та учасниці аналізували приклади реальних історій різних успішних жінок та розкрили поняття “підтримуючого середовища”, без якого бути лідером/лідеркою майже не можливо. Тренерки Валерія Вершиніна та Юлія Шпіньова допомогли сформулювати ідея соціально-корисних проектів та бізнесів та навчили дієвому інструменту “сторітелінгу”.
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Голос Жінки Має Силу-2020»
Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.
Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.