Третина депутатів Лисичанська оприлюднить свої контактні дані

Третина депутатів (12 осіб) Лисичанської міської ради погодилась оприлюднити свої контактні дані на сайті міської ради.Більшість з "прозорих" депутатів надають для вільного доступу адреси свої ...

Додано:
Pavlo Fedyk

відкритість доступність прозорість digital
Третина депутатів Лисичанська оприлюднить свої контактні дані

Третина депутатів (12 осіб) Лисичанської міської ради погодилась оприлюднити свої контактні дані на сайті міської ради.

Більшість з “прозорих” депутатів надають для вільного доступу адреси свої електронних скриньок, проте вісім з них – погодились оприлюднити номери особистих мобільних телефонів.

Інші депутати, попросили перерву задля того, щоб відкрити електронну скриньку саме для спілкування із виборцями, яким, сподіваємось, буде доступна і така форма спілкування із своїми обранцями.

Оприлюднення контактних даних депутатів органів місцевого самоврядування є одним із критеріїв прозорості міста, що враховується у визначенні Рейтингу прозорості, здійсюваного #TransparentCities і опублікованого на: https://transparentcities.in.ua/.

##TransparentCities
Transparency International Ukraine
Transparent cities/Прозорі міста

Захід проводиться в рамках реаліції проекту «Розбудова прозорості міста Лисичанська», який здійснюється ГО «Фонд громад «Знання і справедливість»» у рамках проекту «Розбудова прозорості в містах України», що реалізує українське відділення глобальної мережі Transparency International за кошти Фонду демократії ООН (UNDEF)
Погляди розробників та виконавців проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією Transparency International Україна та Фонду демократії ООН (UNDEF)».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«STOPманіпулятор» — сказали студенти з Івано-Франківська під час дводенного тренінгу

Рік підтримки, розвитку і спорту: як “Трініті ХАБ” змінює життя людей із порушеннями зору

У Києві пройшла навчальна сесія з безпеки та стійкості громад

Стартує закордонний етап НК «Благодійна Україна-2024»: «Благодійна Іспанія – Україні»

Чеклист для успішної проєктної заяви від КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення"

UNIDO, GEF та Greencubator запускають в Україні другу фазу глобальної програми з розвитку кліматичних інновацій GCIP 2.0