Триває голосування за найкращий логотип клубного Чемпіонату світу з веслування на човнах “Дракон”
Після підписання меморандуму з Федерацією України з веслування на човнах «Дракон» ГО "Центр розвитку міста Києва" проводить голосування за найкращий логотип клубного Чемпіонату світу з веслування на ...
Додано:
Centr rozvytky
![0](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/06/0-e1529413126833.jpg)
Після підписання меморандуму з Федерацією України з веслування на човнах «Дракон» ГО “Центр розвитку міста Києва” проводить голосування за найкращий логотип клубного Чемпіонату світу з веслування на човнах “Дракон”, який відбудеться у Києві у 2019 році!
Для участі у голосуванні потрібно:
1. Підписатись на сторінку Центр Розвитку Міста
2. Відкрити альбом з логотипами за цим посиланням https://www.facebook.com/pg/citycenterkiev/photos/?tab=album&album_id=1824483247846795
3. Залишити свій голос (це може бути лайк або сердечко, коментарі за голос не враховуються)
Голосування триватиме до 21.06.2018. Роботи, які наберуть найбільшу кількість вподобань, перейдуть до наступного етапу обрання переможця компетентним журі.
Зверніть увагу на те, що кількість репостів може вплинути на число голосів, адже таким чином лого побачить ще більше людей! Тож сміливо діліться найгарнішими на ваш погляд малюнками, аби збільшити їх шанси на перемогу. Використання заборонених методів та залучення ботів заборонено! Право перегляду результатів голосування у фейсбук залишається за нами.
Переможець отримає новенький iPad!
Долучайтесь до обрання кращого логотипу! Саме від вас залежатиме візитівка спортивного свята світового масштабу!