Триває перший набір на навчання з адвокації «Ліга Сильних»

«Ліга Сильних» запускає перший набір на навчання з адвокації для жінок з інвалідністю в рамках проєкту “З.Н.А.М.И”, який реалізується за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування Жіночого ...

Додано:
[email protected]

тренінги навчання команда
Триває перший набір на навчання з адвокації «Ліга Сильних»

«Ліга Сильних» запускає перший набір на навчання з адвокації для жінок з інвалідністю в рамках проєкту “З.Н.А.М.И”, який реалізується за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF). Про це повідомила виконавча директорка громадської спілки “Ліга Сильних” Дар’я Сидоренко.

“Мета проєкту – збільшити кількість жінок, які беруть активну участь у житті громади і процесах прийняття рішень на місцевому рівні. Для цього ми запускаємо онлайн курс по адвокації, який розпочнеться в листопаді. І очікуємо, що після завершення навчання побачимо перші адвокаційні кампанії, які будуть реалізовані нашими учасницями”, – повідомила  виконавча директорка громадської спілки “Ліга Сильних” Дар’я Сидоренко.

Дар’я Сидоренко додала, що податися на навчання можуть лише представниці громадських чи благодійних організацій. Це є обов’язковою умовою. Доступ до окремих можливостей в рамках проєкту “З.Н.А.М.И” буде надаватись на конкурсній основі.

Вимоги до організацій-учасниць:

  1. Громадська або благодійна організація, що офіційно зареєстрована та працює не менше 1 року. До участі у навчанні із адвокації можуть допускатись організації із меншим досвідом роботи.
  2. Наявність в організації керівника, проєктного/адвокасі менеджера та бухгалтера. Все інше учасники можуть розвинути під час менторської програми.
  3. Наявність ознаки неприбутковості
  4. Наявність або можливість відкрити банківський рахунок та можливість отримувати та використовувати кошти
  5. Організація повинна включати не менше 3-х жінок із досвідом внутрішнього переміщення та/або досвідом інвалідності в якості працівниць, членкинь або в іншій ролі.
  6. Організація має підтверджений досвід надання реалізації проєктів/активностей, спрямованих на допомогу ВПО та/або людям з інвалідністю.
  7. Організація реалізує або планує реалізовувати адвокаційну кампанію у сфері захисту прав людей з інвалідністю та/або захисту прав внутрішньо переміщених осіб.
  8. Організація та її представниці готові бути активно залученими у навчання, розробку адвокаційної кампанії та її реалізацію протягом 18 місяців з моменту включення у проєкт.

Щоб подати заявку на навчання – переходьте за посиланням. Дедлайн подання заявки – середина жовтня 2023 року. Участь у даному проєкті надається на конкурсній основі. Організатори проєкту залишають за собою право відмовити організації в участі у проєкті без повідомлення причин. Нагадаємо, що раніше вже повідомлялося про те, що 180 жінок з інвалідністю пройдуть онлайн навчання по адвокації від “Ліги Сильних”.

Проєкт реалізується за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування  Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. WPHF активно підтримує понад 500 місцевих жіночих організацій у 28 країнах по всьому світу.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

Додатково. Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих та місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я