Триває відбір на проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС”
До 1 березня триває реєстрація для участі у безкоштовній сертифікатній програмі навчання ветеранів та ветеранок, яку планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах ...
Додано:
om
![проєкт картинка](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2023/02/-картинка-e1677452871139-1024x716.png)
До 1 березня триває реєстрація для участі у безкоштовній сертифікатній програмі навчання ветеранів та ветеранок, яку планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
Мета сертифікатної програми:
Сприяти професійному розвитку ветеранів та ветеранок, які:
●перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС менше 1 року станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому;
●які не мають досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах в найближчому майбутньому.
Обсяг сертифікованої програми – 6 кредитів ЄКТС.
Тривалість програми – 12 тижнів.
Графік занять – 3 дні на тиждень, 2 пари на день.
Тривалість 1 заняття – 1 год 20 хв
Форма навчання – дистанційна. Дистанційні заняття відбуваються у синхронному режимі на платформі ZOOM, а також в асинхронному режимі з використанням платформи DistEdu. Слухачі також виконують самостійну роботу з використанням матеріалів, що розміщені на платформі DistEdu.
Етапи конкурсного відбору на навчання:
•подання заповнених форм та мотиваційних листів – до 01.03.2023р.,
•оголошення результатів конкурсного відбору – 10.03.2023р.
•початок навчання – 20.03.2023р.
Проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету “Києво-Могилянська академія”.