У 2018 році Товариству Червоного Хреста України – 100 років

У 2018 році Товариству Червоного Хреста України виповнюється 100 років. Співробітники та волонтери Червоного Хреста продовжують захищати життя людей, попереджувати та полегшувати людські страждання ...

Додано:
urcs

на сайт финны
У 2018 році Товариству Червоного Хреста України – 100 років

У 2018 році Товариству Червоного Хреста України виповнюється 100 років. Співробітники та волонтери Червоного Хреста продовжують захищати життя людей, попереджувати та полегшувати людські страждання під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надавати допомогу медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяти органам державної влади України в гуманітарній сфері.

Основоположні принципи Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, якими керується Товариство, забезпечують надання допомоги всім нужденним без дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною, мовною, класовою ознакою чи політичними переконаннями.

Вікова історія гуманітарної діяльності з 1918 року – це подолання наслідків І Світової війни у 1920-х роках і голоду – в 1930-х, підготовка медичних сестер та санінструкторів для фронтів ІІ Світової війни, ліквідація наслідків Чорнобильської трагедії в 1986 році і після неї. З 2013 року Товариство працює в особливому режимі: створені загони швидкого реагування для допомоги постраждалим під час громадського неспокою, підтримку отримують постраждалі й переміщені особи із зони збройного конфлікту на сході України, а також вразливі категорії населення. Червоний Хрест розвиває волонтерський рух, поширює знання про міжнародне гуманітарне право, навчає населення навичкам надання першої допомоги тощо, а також стверджує в суспільстві цінності, непідвласні часу – милосердя, людяність, співчуття.

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я