У Черкасах жінки навчились ефективно використовувати фінанси
У Черкасах жінки навчились ефективно використовувати фінанси, а також спробували відкрити у собі таланти лідерок чи бізнес-вумен. Черкаси стали одним із міст в Україні, де реалізовано програму USAID ...
Додано:
yuliachar
![прес-конф](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2015/09/прес-конф-2.jpg)
У Черкасах жінки навчились ефективно використовувати фінанси, а також спробували відкрити у собі таланти лідерок чи бізнес-вумен. Черкаси стали одним із міст в Україні, де реалізовано програму USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спільно з МБФ «Український жіночий фонд» . Надійним партнером реалізації програми в області стало Управління у справах, сім’ї та молоді Черкаської ОДА.
Як зазначила тренерка проекту Людмила Костенко, загалом у Черкаській області відбулося 20 тренінгів, участь у навчанні взяло участь майже 200 черкащанок від 18 до 70 років. У рамках проекту учасниці також мали змогу отримати додаткові консультації.
На думку начальника Обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максима Зеленського, реалізація програми стала дуже важливою для області. Адже учасницями були, у першу чергу, найменш захищені жінки, які найбільше потребують уваги і допомоги. А саме, безробітні, малозабезпечені, сільські жінки, тимчасово переміщені особи, жінки, що самостійно виховують дітей, матері та дружини учасників АТО, вдови, жінки з обмеженими можливостями.
Зокрема, учасниця програми у Черкасах, Олена, донеччанка, яка нещодавно разом із сім’єю переїхала до Черкас, розповідає:
– У нас зараз складний період, я ще не знайшла роботу у новому місті, переїзд, багато витрат. Однак отримані знання, допомогли навести лад у фінансах, зрозуміти, як діяти. Тепер я почуваюся впевненіше! Такі знання з фінансової грамотності – доступні, важливі і потрібні напевно всім!
«Сподіватимемося, що ця ініціатива сприятиме підтримці жінок і загалом принесе користь нашому місту. Участь у проекті допомогла жінкам дізнатися про сучасні методи управління власними фінансами та збільшення добробуту, а також про можливості підприємницької та лідерської реалізації з користю для громади», – повідомила організаторка проекту в області Юлія Гончар.