У Чернігові презентували виставку КримSOS «15 викрадених життів»
18 травня у Чернігові до Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу презентували виставку «15 викрадених життів», що присвячена жертвам насильницьких зникнень в окупованому ...
Додано:
Анна Дерев'янко
![чернигов](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/05/чернигов.jpg)
18 травня у Чернігові до Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу презентували виставку «15 викрадених життів», що присвячена жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму.
Нагадаємо, «15 викрадених життів» — це виставка, яку створила команда КримSOS. Вперше ми її презентували у Києві 25 лютого 2021 року до Дня кримського спротиву російській окупації.
![](https://krymsos.com/images/doc/a/f/af5d079-189258263-2954796258172312-798093990401218667-n22.jpg)
(фото: ГО «Кримська громада»)
«15 викрадених життів» — це 15 портретів та історій викрадених в окупованому Криму за час окупації людей, про долю яких нам досі нічого невідомо. Це нелояльні до окупаційної влади українські та кримськотатарські активісти або родичі когось із них.
У Чернігові нашу виставку презентувала ГО «Кримська громада».
![](https://krymsos.com/images/doc/c/b/cba746a-186998999-5191998840906316-1901307882876500579-n.jpg)
(фото: ГО «Кримська громада»)
Спочатку «15 викрадених життів» експонували біля Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру. Згодом виставку розташували у бібліотеці ім. М.Коцюбинського, де вона перебуватиме протягом тижня, після чого її розмістять у будівлі Чернігівської ОДА.