У Чернівцях визначено переможців серед бізнес-проєктів Табору підприємництва для молоді

Junior Achievement Ukraine та СОС Дитячі Містечка Чернівці 27 та 28 липня  провели 2-денний навчальний Табір підприємництва для молоді у Чернівцях. Через навчання базовим навичкам з підприємництва, ...

photo_2023-08-01_17-50-06
У Чернівцях визначено переможців серед бізнес-проєктів Табору підприємництва для молоді

Junior Achievement Ukraine та СОС Дитячі Містечка Чернівці 27 та 28 липня  провели 2-денний навчальний Табір підприємництва для молоді у Чернівцях. Через навчання базовим навичкам з підприємництва, фінансів, планування, економіки юні учасники події створювали та представляли свої міні бізнес проєкти. Учасниками стали близько 100 підлітків з Чернівців. За результатами їхньої роботи та презентацій були визначені переможці. 

Перше місце здобула команда «S.S.Work» з ідеєю сайту і додатку для молоді 14-25 щодо стажування і пошуку першої роботи. Друге місце отримала команда «Helpy?» з проєктом додатку для анонімної психологічної підтримки, щоб боротися з упередженнями щодо роботи з психологами. Третє місце посіла команда «Ecoprs», яка презентувала ідею сонячних зарядних станцій для електромобілів (екологічна енергія).

Табір підприємництва_27-28 липня_Чернівці_JA Ukraine

«Мені запам’яталися слова однієї з учасниць: «Нас об’єднали в команди з людьми, яких я ще вчора не знала. І, коли ми придумували бізнес ідеї, то навчилися висловлювати свою точку зору, домовлятися і слухати один одного. І ще, ми зрозуміли, що одна людина може зробити так мало, а разом в команді ми можемо зробити так багато. В нас з’явилися мрії, про які ще кілька днів тому ми і думати не сміли.” – розповів про особливість події Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створювали команди і генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори, які також виступили зі своїми навчальними лекціями.

«Безмежно цікаво і важливо експертам в своїх сферах спілкуватися з молоддю, адже чим швидше вони опанують необхідні навички, тим швидше наш Світ зміниться на краще. Пишаюся бути дотичною до таких позитивних змін», – поділилась враженнями про Табір Анна Бабенко, національна проєктна координаторка СОС Дитячі містечка в Чернівецькій області, засновниця і керівниця маркетингової агенції SMM Апельсин, бізнес-тренерка, менторка.

До журі Табору підприємництва також приєдналися Богдан Лукань, підприємець у VALABI GROUP, інвестор, Генеральний директор філіалу MINIBOSS BUSINESS SCHOOL Чернівці та Галина Ніконова, власниця сімейного бізнесу.

Навчальна подія відбулася за підтримки Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, Управління у справах сім‘ї та молоді департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА та Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА.

Довідка. Junior Achievement Ukraine – це неприбуткова громадська організація, провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement, що веде свою діяльність з 1919 року у понад 100 країнах світу. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку. Громадську організацію Junior Achievement Ukraine створено у жовтні 2021 року. Першими учасниками її навчальних програм та тренінгів стали студенти і педагоги закладів Запорізької та Донецької областей. Після повномасштабного вторгнення, з вересня 2022 року програма стартувала у Львівській і Чернівецькій областях.

З вересня 2023 року заплановано розширення ще на 7 нових регіонів – Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Київська, Тернопільська, Хмельницька області та місто Київ – та відновлення діяльності у Запорізькій і Донецькій областях.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я