У Дніпрі обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб та можливі форми допомоги

15 вересня 2022 відбулося перше засідання діалогової платформи за темою “Проблеми внутрішньо переміщених осіб та форми допомоги у місті Дніпро”, на базі центру громадської активності «СІТІ ХАБ - ...

Додано:
citihub2222

тренінг вебінар
У Дніпрі обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб та можливі форми допомоги

15 вересня 2022 відбулося перше засідання діалогової платформи за темою “Проблеми внутрішньо переміщених осіб та форми допомоги у місті Дніпро”, на базі центру громадської активності «СІТІ ХАБ – Дніпро».

Модератором засідання була керівниця ГО “Медіапростір Україна” – Тетяна Вергун, були присутні активісти громадського сектору, молодь, представники місцевої влади, притулків для переселенців та журналісти.

307441868_525097106286171_3688603971680571466_n

Під час зустрічі учасники поділилися своїм досвідом допомоги внутрішньо переміщеним особам та особистим досвідом переміщення, які виклики, можливості. Розглянули шляхи надання гуманітарної допомоги, проблеми в проведенні даної процедури, прецеденти неякісного розподілення допомоги та шляхи удосконалення даних процедур. 

Також під час онлайн-конференції обговорили наявні шляхи отримання допомоги, крім гуманітарної, представники притулків для переселенців розповіли про власний досвід співпраці з ВПО та задля подальшої співпраці учасники обмінялися контактами.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk
https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я