У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Попри свята та “локдаун” Волинський Інститут Права і Голобська територіальна громада продовжують роботу над змінами у напрямку охорони довкілля до Стратегії розвитку цієї ТГ. Все це відбувається в ...

Голоби рб 3
У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Попри свята та “локдаун” Волинський Інститут Права і Голобська територіальна громада продовжують роботу над змінами у напрямку охорони довкілля до Стратегії розвитку цієї ТГ. Все це відбувається в рамках проєкту «Запровадження системної роботи Голобської територіальної громади у напрямі охорони довкілля»

«В минулому році ми організували фокус-групові дослідження та публічні обговорення проблем охорони довкілля Голобсьої громади. У грудні було створено робочу групу, яка вже у цьому році, на основі матеріалів з фокус-групових дослідження та публічних заходів, має розробити та внести відповідні зміни до Стратегії розвитку. Складається ця робоча група з посадовців місцевої влади, громадських активістів та експертів з питання екології», – розповідає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Які стратегічні та операційні цілі, завдання, заходи першочергово варто передбачити в змінах до Стратегії? Про це йшлося 5 січня під час першого засідання вищезгаданої робочої групи.

Голоби рб 1

«Пропозицій до змін чимало. Всі вони стосуються створення чистого середовища та ресурсоощадного та енергоефективного життя Голобської громади. Завдання нашої робочої групи – детально опрацювати всі пропозиції та винести відповідні зміни на розгляд депутатів селищної ради», – зазначає експертка з питань екології Інна Войло.

Голоби рб 2

Важливо, що під час заходу обговорили не лише питання навколишнього середовища, а й загальну актуальність чинної Стратегії. Присутні погодилися, що документ потрібно актуалізувати. Тому, крім екології, будуть напрацьовуватися зміни й по інших напрямках.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я