У Кам’янці-Подільському відбулося зібрання Клубу «Активної Громади»

На зібранні учасники Клубу готувалися до виборів, аналізуючи програми кандидатів у президенти. Мешканці міста готуються зробити свідомий вибір 31 березня. У п’ятницю, 15 березня о 16:30 у Молодіжному ...

Додано:
aktyvnagromadakp

IMG_5240
У Кам’янці-Подільському відбулося зібрання Клубу «Активної Громади»

На зібранні учасники Клубу готувалися до виборів, аналізуючи програми кандидатів у президенти. 

Мешканці міста готуються зробити свідомий вибір 31 березня. У п’ятницю, 15 березня о 16:30 у Молодіжному центрі «LoveKa» відбулося засідання Клубу «Активної Громади». На зібранні молодь Кам’янця-Подільського аналізувала передвиборчі програми кандидатів у президенти наосліп, намагаючись зрозуміти за кого ж можна віддати свій голос.

Цього разу були проаналізовані програми двох кандидатів: Іллі Киви та Олега Ляшка. У своїй програмі Олег Валерійович звертається до емоцій і почуттів громадян, як і більшість кандидатів. З числа передвиборчих обіцянок виділяються мінімально наведені цифри та факти: результатом впровадження його економічної політики кандидат бачить: понад 100 млрд дол. приватних інвестицій у розвиток економіки, більше ніж 2 млн робочих місць і зупинення масової еміграції українців. А також: економічне зростання 8-10% на рік замість нинішніх 2-3%.

Акцент в основному ставиться у програмі на покращення стану сільського господарства: «Щоб повернути в село корову – дамо дотації, мінімум 5000 гривень на худобину».

Також, серед інших обіцянок, є зменшення плати за комунальні послуги для українців: «не більше 15% своїх доходів, а не 60-80%, як зараз».

Олег Ляшко має багато планів стосовно економічного розвитку, але не звертає увагу на національну безпеку, міжнародні відносини та правоохоронні органи.

Програма Іллі Володимировича структурована, має більше наведених цифр та фактів, але як і більшість програм, переважно звертається до емоцій та почуттів громадян.

Цей кандидат робить акцент на планах стосовно національної безпеки та економіки, але мало звертається до сфер міжнародних відносин і правоохоронних органів. Він обіцяє взяти все під свій повний контроль, наприклад, створити нову систему відеоспостереження.

Також наявні плани запровадити смертну кару та зробити більш жорсткими умови призначення довічного ув’язнення.

Членам нашого Клубу вже не здаються такими незрозумілими передвиборчі програми і постійні зміни у кількості кандидатів.

Засідання проводили представники громадської  організації «ВГО «Інститут «Республіка»: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» – Михайло Будурович та комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада»  – Катерина Дем’ян.

Якщо маєте бажання натренувати Ваше критичне мислення і зробити «щеплення» від абстрактних обіцянок, приходьте у наступну п’ятницю, 22 березня, і погляньте на кандидатів у президенти України тверезо і незаангажовано.

 

Довідка. Клуби діють у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Контакти: регіональний координатор проектів ВІ «Активна Громада» у м. Кам’янець-Подільський – Будурович Михайло, телефон: 0978580631, e-mail: [email protected], комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада» – Дем’ян Катерина, телефон: 0955589635, [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я