У Кременчуці розпочав працювати клуб за інтересами для переселенців

З 21 вересня 2015 року в рамках проекту «Психологічні та соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб Полтавської області» який реалізується Кременчуцьким міським комітетом молодіжних ...

Додано:
Svitlana

DSC03376
У Кременчуці розпочав працювати клуб за інтересами для переселенців

З 21 вересня 2015 року в рамках проекту «Психологічні та соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб Полтавської області» який реалізується Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій розпочав працювати клуб за інтересами для переселенців в м. Кременчук.

Цільова аудиторія – внутрішньо переміщені особи від 18 років.
Метою зустрічей є створення комфортного і безпечного простору для вирішення психологічних питань, що виникають в результаті змін умов життя. В ході занять учасники можуть отримати захист і внутрішній ресурс. Також учасники навчаться ставити нові цілі (при зміні життєвого простору), зможуть віднайти власний творчий потенціал, обговорити життєву позицію і виявити нові потреби. Формат групи динамічний і теплий. Тренери групи, які є професійними психологами, знайдуть підхід до кожного.
Засідання клубу проходять щосуботи. Початок занять о 13.30. Запис на наступне заняття по телефону: моб. 096-728-42-08 (Київстар), 099-329-06-96 (МТС), Марія.

Проект «Психологічні послуги для вимушених переселенців з Полтавської області» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні