У Києві створено «Клініку Конфліктів» – перший некомерційний центр вирішення спорів!

1 березня 2016 р. почав роботу перший в Україні професійний центр вирішення кримінальних, організаційних, сімейних та бізнесових спорів «Клініка Конфліктів». Клініка Конфліктів  - це некомерційна ...

Додано:
Iuliia Demchuk

logo_big-клініка конфліктів
У Києві створено «Клініку Конфліктів» – перший некомерційний центр вирішення спорів!

1 березня 2016 р. почав роботу перший в Україні професійний центр вирішення кримінальних, організаційних, сімейних та бізнесових спорів «Клініка Конфліктів».

Клініка Конфліктів  – це некомерційна платформа, заснована Інститутом миру і порозуміння. Клініка була створена у відповідь на численні прохання людей вирішити конфлікт, який склався у їх особистому чи професійному житті. Особливість Клініки в тому, що всі конфлікти тут вирішуються за допомогою технік медіації (альтернативного способу вирішення конфліктів) та за участі професійного посередника (медіатора). У результаті медіації приймається вигідне для усіх сторін рішення, економляться кошти та емоційні сили. Сама процедура є конфіденційною, посередник нейтральним, а процес неформальним.

Послуги Клініки Конфліктів цікаві у першу чергу сторонам судових проваджень, прокурорам та суддям, менеджерам з персоналу, соціальним педагогам, вчителям, людям, які працюють із соціально уразливими верствами населення, громадським активістам, студентам та сімейним парам.

Для того, щоб вирішити конфлікт, «клієнтам» Клініки потрібно лише зателефонувати (+38 093 36 12 780) або надіслати електронного листа (conflict_clinic_2015@meta.ua). Протягом двох робочих днів за конфліктом буде закріплений медіатор та його супервізор – людина із багаторічним міжнародним досвідом посередництва.

Зазвичай послуги з вирішення конфліктів є оплачуваними або ж фінансуються в рамках грантових проектів. Ми створюємо Клініку на некомерційній основі, щоб сприяти зниженню рівня конфліктності серед українців.

Додаткова інформація:


 

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я