У Києві створять платформу громадянського суспільства для посилення діалогу з міською владою

Об’єднання громадських організацій, які займаються питаннями розвитку столиці, обговорять 11 листопада у Києві під час заходу «Дискусія про Київську Платформу НУО» у «Перемога Space»  (бульвар Тараса ...

meeting-2500006_960_720
У Києві створять платформу громадянського суспільства для посилення діалогу з міською владою

Об’єднання громадських організацій, які займаються питаннями розвитку столиці, обговорять 11 листопада у Києві під час заходу «Дискусія про Київську Платформу НУО» у «Перемога Space»  (бульвар Тараса Шевченка, 62). Тривалість заходу – 10.00 – 13.00.

Успіх ряду громадських ініціатив уже суттєво змінили «обличчя» Києва за осанні кілька років. Однак активістам часто доводилося долати шалений супротив, оскільки у столиці досі не сформовано ефектного системного діалогу між громадянським суспільством та місцевою владою. Відсутність платформи для постійної участі громадськості у процесі прийняття рішень органами влади робить розвиток міста нестійким.

 Тому вкрай важливо якнайшвидше створити постійну платформу громадянського суспільства та налагодити системний діалог з місцевою владою Києва. Як інструмент планується створити електронну платформу, яка в перспективі стала б «єдиним» вікном для консультацій та участі громадськості на всіх етапах прийняття рішень міською владою.

Зокрема, 11 листопада планується обговорити концепцію сталої платформи для діалогу між громадськістю та Київською міською владою, а також її основного інструменту – електронної платформи.

Учасники заходу – громадські організації Києва, активісти, представники Офісу Ради Європи в Україні.

Учасники дискусії:

- Мортен Енберг, Голова Офісу Ради Європи в Україні;

- Артем Миргородський, Керівник Секретаріату РПР;

- Іван Вербицький, аналітичний центр CEDOS, платформа Місто-сайт;

- Григорій Мельничук, координатор Ради з урбаністики в Києві;

- Вікторія Подгорна, платформа інновацій для міст, спів-автор концепції КиївСмартСіті.

- Сергій Лобойко, експерт Ради Європи, керівник Центру розвитку інновацій НаУКМА, адміністратор групи Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО.

 Обов’язкова реєстрація.

Захід відбудеться в рамках впровадження проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень».


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Мистецтво без бар'єрів: у Тернополі людей з інвалідністю залучатимуть до громадських активностей

Її перспектива: погляд жінок на війну та участь у відбудові

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади