У Києві відкрилась кав’ярня у форматі «Млинці за донат»

Благодійний фонд «Центр Продовольчого Захисту» відкрив у Києві першу кав’ярню в форматі «Млинці за донат» з аналогічною назвою. Окрім млинців, тут є борщ, вареники, смачна кава, а на десерт можна ...

photo_2022-05-09_19-58-13
У Києві відкрилась кав’ярня у форматі «Млинці за донат»

Благодійний фонд «Центр Продовольчого Захисту» відкрив у Києві першу кав’ярню в форматі «Млинці за донат» з аналогічною назвою. Окрім млинців, тут є борщ, вареники, смачна кава, а на десерт можна замовити морозиво. Посмакувати смачним обідом можна за адресою: вулиця Велика Васильківська, 38. Заклад працює щодня з 10:00 до 20:00.  

Особливість роботи кав’ярні в тому, що будь-яка людина, яка не має можливості придбати їжу за гроші, може отримати млинець безкоштовно. 

изображение_viber_2022-05-12_18-13-38-206

Окрім обідів, у кав’ярні можна придбати продукти власного виробництва, а також продукцію від Mister Pelmen. Половина чистого прибутку від продажу цих товарів буде йти на поповнення рахунків фонду та допомогу постраждалим людям.

Смачний млинець, навіть за 1 гривню

Великий млинець з ситною начинкою – ось, що пропонує відвідувачам кав’ярня. Придбати його можна навіть за одну гривню, або взагалі – без оплати. В такий спосіб команда фонду вирішила підтримувати людей.

Кошти, які вдається виручити від донатів та продажу продукції власного виробництва йдуть на:

  • закупівлю сировини для випікання млинців;
  • закупівлю продуктів та приготування різних начинок;
  • збір продуктових наборів і доставку їх людям, які опинилися в скруті.

Зараз головною метою фонду є відкриття таких закладів у кожному районі та області Києва. В найближчих планах – відкриття на Троєщині. Однак, для цього потрібна фінансова підтримка.

«Теперішній стан справ такий, що подібні кав’ярні дуже актуальні в багатьох місцях. Але, попри величезне бажання волонтерів, вони не можуть все зробити самотужки. Потрібні фінанси для закупівлі обладнання. Допомогти може кожен бажаючий, хто має таку можливість. Підтримати фонд можуть і підприємці, чиї заклади закрились, але у них досі є необхідна техніка. Волонтери готові викупити її за лояльну ціну. Це значно пришвидшить процес відкриття нових кав’ярень, які зможуть допомогти ще більшій кількості людей. Тільки разом переможемо!», – розповідають у фонді «Центр Продовольчого Захисту».

Для тих, хто має можливість допомогти фінансово:

Одержувач БО «БФ «ЦПЗ»

Код одержувача 44887216

Р/Р АТ «ОТП БАНК» у

UA 66 300528 0000026004000021690

Контакт керівника: Олександр Кравченко

 +380681188131, +380639352908

photo_2022-05-09_19-58-23

Нагадаємо, благодійний фонд «Центр Продовольчого Захисту» – це команда волонтерів, що була сформована з підприємців, кухарів, водіїв, маркетологів, піарників та багатьох інших спеціалістів. Вони разом вирішили допомагати людям, і одним із варіантів стало створення закладу, в якому кожен міг би перекусити безкоштовно.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я