У Київській області відбулася акція “Заспіваймо разом!”

22 серпня в Фастові відбулась соціальна акція "Заспіваймо разом!". Всі охочі мали нагоду долучитись до акції та всім  разом заспівати пісню "Україно моя!" (виконавець - Захар). Захід було ...

Додано:
Anna Borysova

IMG_20200822_133814 (2)
У Київській області відбулася акція “Заспіваймо разом!”

22 серпня в Фастові відбулась соціальна акція “Заспіваймо разом!”. Всі охочі мали нагоду долучитись до акції та всім  разом заспівати пісню “Україно моя!” (виконавець – Захар). Захід було організовано в рамках проєкту “Голос жінки має силу-2020″.  

Ідея заходу – показати, що в єднанні наша сила, що об’єднавши голоси ми звучимо значно гучніше.  Долучилось більше 20 учасників різних професій, віку – були і дорослі, і діти. Організатори всім видали слова, прорепетирували – і ось що вийшло! 

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів. 

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Види когнітивних спотворень та їхній вплив — на тренінгу про психологічну безпеку журналістів

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?