У Лугано оприлюднили Маніфест українського громадянського суспільства

4-5 липня у швейцарському місті Лугано проходить Міжнародна конференція з питань відновлення України, яка покликана стати платформою, що об’єднає  українські так міжнародні експертні кола у різних ...

Screenshot_3
У Лугано оприлюднили Маніфест українського громадянського суспільства

4-5 липня у швейцарському місті Лугано проходить Міжнародна конференція з питань відновлення України, яка покликана стати платформою, що об’єднає  українські так міжнародні експертні кола у різних сферах для створення найкращого шляху для реформ та визначення пріоритетів фінансової підтримки відновлення. У заході візьмуть участь представники 40 країн світу.

Screenshot_2

Конференція наголошує на необхідності інклюзивного підходу та застосування принципу спільної відповідальності для забезпечення успішного відновлення. До участі в URC 2022 запрошено представників урядів, міжнародних організацій, наукових кіл, аналітичних центрів, громадських організацій та бізнес сектору.

План відновлення країни на спеціальній конференції у Лугано (Швейцарія) передбачений на десять років та охоплює 15 сфер.

З планом можна ознайомитись за посиланням https://recovery.gov.ua/

І англійською мовою https://www.urc2022.com/urc2022-recovery-plan

Усі проекти подано https://recovery.gov.ua/project

Загалом у плані відновлення 850 проєктів, на їхню реалізацію потрібно фінансування приблизно 750 млрд доларів.

 

Маніфест українського громадянського суспільства

Близько 150 ОГС України підписали маніфест, який планується оприлюднити на Ukraine Recovery Conference (URC2022) у Лугано. Маніфест українського громадянського суспільства декларує спільні принципи та рамку для майбутнього, заради якого мільйони українців щоденно ризикують власним життям.

Будь-які рішення щодо майбутнього устрою та відбудови України мусять відповідати цим критеріям: 

 1. Україна є державою з європейською ідентичністю, яка поділяє спільні цінності та історію з іншими європейськими націями та вважає себе частиною європейської родини. 

2. Україна є представницькою демократією зі змагальним політичним процесом, змінюваними у правовий спосіб політичними елітами, чесними та вільними виборами, свободою слова та незалежними медіа, захищеними правами людини, спроможним місцевим самоврядуванням.

3. Україна є відкритою ринковою економікою з рівними правилами гри та мінімальним, обмеженим законом втручанням держави.

 4. Україна є захищеним простором для розвитку української та кримськотатарської культур та присутнього розмаїття різних культур та ідентичностей.
 
 5. Українці включені в процес прийняття рішень щодо свого майбутнього на всіх рівнях. Будь-який процес ухвалення рішень є прозорим та партисипативним. Рішення обговорюються та ухвалюються з урахуванням довготермінових наслідків.
 
 6. Ніхто не має монополії на рішення, що стосуються усіх. Громадянське суспільство є важливим способом участі громадян у суспільному житті. Держава та місцеве самоврядування відкриті до взаємодії з громадянським суспільством.

Повний текст Маніфесту 

Civil SocietyManifesto 2022

Дивитись онлайн Конференціїю з питань відновлення України 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Київщині Калинівська громада долучилась до роботи над Статутом громади

Табір підприємництва для креативної молоді: у Чернівцях визначили найкращі бізнес-ідеї

Запущено інформаційну платформу "Повертайся додому"

Приміщення для заходів у Дніпрі: простір для ваших подій

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»