У Луцьку презентували онлайн курс ефективної співпраці влади та громадськості

12 серпня 2019 року у приміщенні Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, ...

1
У Луцьку презентували онлайн курс ефективної співпраці влади та громадськості

12 серпня 2019 року у приміщенні Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулась презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю».

Цього дня більше 30 представників влади та громадськості зібрались, щоб послухати як вони можуть удосконалити свої знання та навички з питань активізації та підвищення ефективності взаємодії одне з одним. Подібні презентації курсу тривають по всій Україні. На Волині  про особливості даного навчання розповідали представники громадської організації «Волинський Інститут Права».

Спікерка заходу, виконавча директорка Волинського Інституту Права, Ірина Гайдучик підійшла до справи творчо. Після безпосереднього представлення курсу, його особливостей та спрямованості, усі присутні мали змогу взяти участь в інтерактивній вікторині на знання інструментів громадської участі, рівнів взаємодії влади та громадськості, базових понять щодо здійснення державної політики та управління державними справами.

Учасники заходу також розповіли про свій досвід взаємодії влади та громадськості, при чому як позитивний, так і негативний. Здебільшого, ця інформація стосувалась громадських слухань та діяльності консультативно-дорадчих органів.

Усі зійшлися на тому, що участь громадськості у процесах прийняття рішень є надважливою й особливо актуальною тенденцією сьогодення. При чому, формати залучення можуть бути різні: починаючи від інформування та консультування, закінчуючи діалогом та ефективним партнерством. І саме онлайн-навчання «ВзаємоДій!», завдяки залученню до нього професійних та практикуючих експертів дасть можливість навчитись робити це якісно та ефективно. Перевагою курсу у наш стрімкий час за умов постійних дедлайнів є, безперечно, його доступність, адже бажаючі навчаються за посередництвом платформи Prometheus.

8

5

7

12

Дізнатися детальніше про цей курс та зареєструватися на нього можна за посиланням.

Даний онлайн-курс розроблений у рамках проекту «Підтримка реформи державної служби в Україні шляхом посилення співпраці громадськості та Уряду», який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується ПРООН в Україні, є частиною програми ПРООН із демократичного врядування.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

В Зазимській громаді знайомились з процедурами використання інструментів громадської участі

Help Space: новий рівень благодійності в Україні

Нові вакансії тижня для громадських активістів та активісток

Результати оцінки ефективності електронних петицій у Кропивницькій ТГ

Вода повертається в Зеленодольську громаду

Молодіжний центр «Кенеберг» у Смизі святкує першу річницю