У Луцьку запрошують на освітні сесії в рамках реалізації проєкту Освітньо-консультаційний Хаб для ГО та активістів “Мераба” 

Задля посилення інституційної спроможності як нових, так і уже існуючих ОГС, зокрема, через консолідацію зусиль й залучення експертів з різних сфер створено проєкт «Освітньо-консультаційний Хаб для ...

Додано:
SerhiiL

pexels-startup-stock-photos-7096
 У Луцьку запрошують на освітні сесії в рамках реалізації проєкту Освітньо-консультаційний Хаб для ГО та активістів “Мераба” 

Задля посилення інституційної спроможності як нових, так і уже існуючих ОГС, зокрема, через консолідацію зусиль й залучення експертів з різних сфер створено проєкт «Освітньо-консультаційний Хаб для громадських організацій та активістів “Мераба”».

«Розвиток громадянського суспільства в Україні та у Волинській області зокрема, в останні роки характеризувався значним посилення ролі та місця організацій громадянського суспільства (ОГС) у різних сферах суспільних відносин. Повномасштабне вторгнення росії показало спроможність та потенціал громадського сектора реагувати на виклики й проблеми, а також стало каталізатором збільшення кількості та якості ОГС. Водночас, чимало організацій громадянського суспільства стикнулись з новими викликами, наприклад, релокація, зміна фокусу поточної діяльності, перегляд стратегічних планів розвитку», – зазначає Голова ГО «Інститут транскордонних ініціатив» Наталія Павліха. 

Мета проєкту – посилення інституційної спроможності ОГС та громадських активістів шляхом створення інформаційно-консультаційної платформи для змішаного навчання у воєнний та повоєнний період. 

Завданнями проєкту є:

– формування мереж співпраці ОГС з метою визначення й подолання типових викликів й проблем;

– створення освітніх інструментів посилення інституційної спроможності ОГС;

– проведення дослідження стану та перспектив розвитку ОГС у воєнний та повоєнний період;

– започаткування діяльності Хабу для громадських організацій та активістів у змішаному форматі.

 «Хаб Мераба з’язвився минулого року, завдяки нашим партнерам ГО «Центр розвитку соціального капіталу», зараз ми трішки змінили фокус та програмне наповнення діяльності з антикризового на освітньо-консультаційне, проте концепція створення простору для взаємодії громадського сектора – залишається незмінною, але ми намагаємось її посилити та розвинути», – ділиться координатор проєкту Максим Войчук.

 В рамках діяльності Хабу заплановано проведення протягом липня-серпня 2023 року інформаційно-консультаційних та освітніх сесій для резидентів Хабу з подальшим поширенням у мережі Інтернет за тематикою «Дизайн мислення в громадському секторі», «Стратегічне та операційне планування роботи в громадському секторі», «Управління проєктами в громадському секторі»,  «Фандрейзинг та пошук партнерів в громадському секторі», «Особливості ведення та обліку господарської діяльності ОГС», «Соціальний капітал і комунікації в громадському секторі», «Залучення та робота з волонтерами в громадському секторі», «Юридичні аспекти діяльності в громадському секторі».

Одним з продуктів проєкту також стане аналітичний звіт про стан, проблеми та шляхи їх вирішення, а також перспективи розвитку ОГС у воєнний та повоєнний період «Аналіз сталості ОГС у воєнний період».

У вересні 2023 заплановано проведення форуму «Інституційний розвиток ОГС в Україні у воєнний та повоєнний періоди» в онлайн форматі.

Про заходи та продукти проєкту можна дізнатись на наших сторінках у соціальних мережах Facebook Instagram

 *******

Проєкт «Освітньо-консультаційний Хаб для громадських організацій та активістів “Мераба”» створено ГО «Інститут транскордонних ініціатив» у партнерстві з ГО «Центр розвитку соціального капіталу», Волинською обласною бібліотекою для юнацтва, Департаментом молоді та спорту Луцької міської ради в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання