У листопаді КримSOS забезпечив гуманітарною допомогою 373 сім’ї

Звітуємо про надання сім’ям переселенців гуманітарної допомоги упродовж листопада 2015 року в трьох офісах КримSOS. Загалом три офіси КримSOS надали в листопаді гуманітарну допомогу 373 сім’ям. ...

5
У листопаді КримSOS забезпечив гуманітарною допомогою 373 сім’ї

Звітуємо про надання сім’ям переселенців гуманітарної допомоги упродовж листопада 2015 року в трьох офісах КримSOS.

Загалом три офіси КримSOS надали в листопаді гуманітарну допомогу 373 сім’ям. Допомогу надавали як безпосередньо з офісів (за попередніми заявками), так і на складах (без попередньої реєстрації).

КримSOS традиційно отримує запити на допомогу не лише з міст, у яких розташовані офіси організації, але й з інших регіонів. Упродовж місяця команда київського офісу надіслала вісім посилок, із них дві – у Білу Церкву та по одній у Маріуполь, Тарасівку Київської області, Бердичів, Старобільськ, Львів та Суми. У свою чергу львівська команда КримSOS відправила допомогу до Попасної Донецької області та в громадську організацію «Армія спасіння» Львівської області.

Інфографіка_гуманітарна допомога_ukr

Чим допомогли

У листопаді вразливим категоріям людей зі сходу та Криму надавалась допомога з такого переліку: побутова хімія; засоби гігієни; постіль; одяг та взуття; набори з ковдрою, чайником, термобілизною; дитяче харчування; підгузки.

Подяки

Від усієї команди КримSOS висловлюємо вдячність канадській компанії Global Medic, що вже котрий раз передає допомогу переселенцям. Особлива подяка Laurel Kozik, а також нашим добрим друзям – компанії Cargill. Дякуємо також організації Словакія-СОС з Братислави.

Велика подяка херсонці Харамії Нагнибіді, яка зараз проживає в США. За її допомогою херсонська команда КримSOS закупила для дітей-переселенців дитяче харчування та медикаменти.

А також дякуємо всім людям, котрі просто приходили до наших офісів і приносили допомогу за добрим покликом серця!

Нагальні потреби

Мороз на вулиці змушує сім’ї в скрутному матеріальному становищі звертатись до громадських організацій по теплі речі. Ковдри, теплий дитячий і дорослий одяг, взуття, шкарпетки, обігрівачі – ось неповний перелік вкрай потрібних речей.

На додаток, люди все частіше почали звертатись за ліками від застуди, а також традиційно неабияк потрібними є дитяче харчування та підгузки. Саме ці речі є неймовірно дорогими для малозабезпечених сімей переселенців.

4

Отож, якщо Ви маєте змогу чимось допомогти, телефонуйте у відповідний офіс КримSOS за телефонами: Київ: (044) 364-37-28; Львів: (050) 381-14-89, (063) 975-55-43, (067) 474-56-08; Херсон: (0552) 390-290, (095) 277-53-55.

Олександр із Криму надіслав вдячне повідомлення за отриману допомогу:

«Спасибі величезне за допомогу. Одяг, постільна білизна, засоби гігієни. Я дуже радий і щасливий. Життя продовжується. Настрій піднято. Про мене теж не забули».

Читайте попередні звіти тут: жовтень, вересень.

***

Нагадуємо, що надання гуманітарної допомоги є одним із напрямків роботи КримSOS. Прийом заявок на отримання допомоги проводиться через онлайн-форми. За весь період існування організація отримала тисячі заявок, тому швидкість їх обробки займає, зазвичай, від трьох місяців. Наразі нові заявки приймаються лише від новоприбулих сімей (тих, що переселились менш, ніж 50 днів тому). Зверніть увагу, що гуманітарна допомога в КримSOS надається вразливим категоріям сімей зі сходу та Криму і тільки одноразово: сім’ї з трьома і більше дітьми; особи з особливими потребами, інваліди та люди з хронічними захворюваннями; одинокі батьки; неповнолітні без супроводу і самотні літні люди; люди, котрі терміново потребують медичної допомоги; новоприбулі сім’ї / особи (протягом перших 50 днів після виїзду); сім’ї / особи в критичному фінансовому становищі.

Джерело КримSOS


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я