У Лисичанську громадськість та представники соцслужб вчаться надавати ефективну правову та соціальну допомогу  ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом

17 серпня у місті Лисичанськ за ініціативи ГО “Суспільна служба правової допомоги” було проведено навчальний семінар "Надання ефективної правової та соціальної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та ...

Додано:
pela-lug

IMG_20170817_121555_HDR
У Лисичанську громадськість та представники соцслужб вчаться надавати ефективну правову та соціальну допомогу  ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом

17 серпня у місті Лисичанськ за ініціативи ГО “Суспільна служба правової допомоги” було проведено навчальний семінар “Надання ефективної правової та соціальної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом”.

Протягом семінарів представники органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій вчились виявляти правові та соціальні потреби ВПО, розглянули стандарти надання правової та психологічної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом, дізнались про  різницю між стресом та травмою, обговорили поняття «синдром професійного вигорання» та його причини, симптоми, стадії, а також методи профілактики, вивчили особливості медичного обслуговування ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом.

– Наша мета – створити ефективну модель надання кваліфікованої правової допомоги для ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом в Луганській області, яка зможе покращити їх стан та захистити права у відносинах з медичними або державними установами, – заявив голова ГО “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко.

Участь у заходах також взяли ВПО, які представляють різні вразливі групи населення, які розповіли свої історії спілкування з державними органами, окреслили головні проблеми та потреби, що найбільш актуальні для них.

Діяльність організовано в рамках реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини

«Ми змогли відірвати дітей від гаджетів». Як у Вишнівській громаді реалізували шкільний бюджет

Як «Попередити корупцію просто» — пояснюємо в експлейнерах на Суспільному