У Миколаївській області продовжує роботу консультаційна гаряча лінія “На захисті ВПО 24/7”
За ініціативи громадської організації “Херсонський центр прав людини” продовжує роботу консультаційна гаряча лінія “На захисті ВПО 24/7” для вимушених переселенців та мешканців сіл вздовж лінії ...
Додано:
hersonskijcentrpravludini
![291157569_132054132837609_2792570106549926912_n](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2022/10/291157569_132054132837609_2792570106549926912_n-e1666946912961-1024x934.jpeg)
За ініціативи громадської організації “Херсонський центр прав людини” продовжує роботу консультаційна гаряча лінія “На захисті ВПО 24/7” для вимушених переселенців та мешканців сіл вздовж лінії фронту в Миколаївській області.
Напрями консультацій:
- соціальні питання – контакти органів влади, оформлення соціальної допомоги, правила перетину кордону та поновлення документів;
- гуманітарна допомога – точки розповсюдження, збір запитів від населення.
Консультації проходять онлайн по Skype, Zoom, Viber, через щотижневі виїзди і за телефоном гарячої лінії. Для отримання консультацій зверніться за номером телефону +380 73 671 32 94 або напишіть на електронну адресу [email protected].
«Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність»