У Полтаві відбувся «Чорнобривий велопробіг» на честь Дня Європи

«Чорнобривий велопробіг» став частиною «Ювілейного спецпроекту 25 добрих справ», місією якого є ствердження цінностей, якими чверть століття живе полтавська школа "Паросток". Цілей акція мала ...

Додано:
Elena Kramareva

Велопробіг — копия
У Полтаві відбувся «Чорнобривий велопробіг» на честь Дня Європи

«Чорнобривий велопробіг» став частиною «Ювілейного спецпроекту 25 добрих справ», місією якого є ствердження цінностей, якими чверть століття живе полтавська школа “Паросток”. 

Цілей акція мала кілька. 

Популяризувати велосипед як європейський вид транспорту, що давно став частиною європейського способу життя (як здоров’язберігаючий та екологічний). 

Відзначити ще й у такий спосіб 25-річний ювілей школи «Паросток», взявши за протяжність маршруту символічні  25 кілометрів. 

Здійснити дві екологічні акції: «Чорнобрива Україна» та «Ні – пластику!» – залучити громаду до прикрашання узбіч доріг та вулиць наших міст чорнобривцями та очищення навколишнього середовища від пластику. У такий спосіб гурт школи “Паросток” з нагоди Днів Європи прагнув ілюструвати ідею про те, що Європу потрібно вибудувати в Україні.

Європу потрібно вибудувати в Україні

.

“Дорога була не завжди простою, адже маршрут не скрізь пролягав рівними трасами. Місцями доводилося долати бездоріжжя, спускатися з крутих гір, чи підкорювати пагорби, несучи свій ровер на собі. Доводилося долати і підвісний міст, і сходи в дендропарку. Для декого це стало величезним
випробуванням, адже кілька учнів навчилися їздити на велосипеді якраз заради пробігу. Однак День Європи ми відзначили дуже по-європейськи”, – ділиться враженнями десятикласник Андрій Заболотніков.

Для довідки

Школа «Паросток» – перша приватна школа у місті Полтава. Цього року 10 червня вона відзначатиме 25 років. Заклад є асоційованою школою ЮНЕСКО. В освітньому процесі вже 25 років застосовуються різноманітні європейські практики, головний принцип яких – освіта  для життя. 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Про «доросле»: «Феміністична майстерня» запускає подкаст про секс-просвіту

Серед найважливіших цінностей для українців під час війни є свобода та безпека – результати дослідження

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»