У Рівному в межах Мандрівного Docudays UA на Рівненщині переглядали фільм та говорили про волонтерство під час війни

У межах 19 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині рівняни мали унікальну можливість переглянути фільм “Літургія протитанкових перешкод”, ...

Додано:
Svitlana_Kukharuk

Мандрівний Docudays UA на Рівненщині
У Рівному в межах Мандрівного Docudays UA на Рівненщині переглядали фільм та говорили про волонтерство під час війни

У межах 19 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині рівняни мали унікальну можливість переглянути фільм “Літургія протитанкових перешкод”, режисером якого є Дмитро Сухолиткий-Собчук.

“Цей буремний рік підходить до завершення. Ми надзвичайно вдячні всім захисникам та захисницям, які на фронті сміливо боронять Україну від російських загарбників. Та хочемо пригадати також і про тил, а саме про волонтерів та волонтерок. Дехто почав регулярно допомагати на гуманітарних складах, допомагати людям, які були вимушені покинути свої домівки, створювати протитанкових їжаків, допомагати евакуювати тваринок, плести сітки, збирати кошти та закуповувати все необхідне і ще багато чого іншого. А дехто навіть частково змінив сферу діяльності, як, наприклад, герої короткометражного фільму “Літургія протитанкових перешкод”, – розпочинає зустріч регіональна координаторка Кухарук Світлана.

Усі присутні мали можливість обговорити та відрефлексувати непростий 2022 рік. Поділитися своїм досвідом та мотивацією, аби зі ще більшою силою та енергією працювати задля перемоги України в новому 2023 році. 

Серед запрошених гостей були Ірина Стасюк, яка є військовою волонтеркою та Сергій Мовчан керівник департаменту документування воєнних злочинів Української Гельсінської спілки з прав людини. Зустріч модерувала Марія Цип’ящук – координаторка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Рівненській області.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Види когнітивних спотворень та їхній вплив — на тренінгу про психологічну безпеку журналістів

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?