У Сєверодонецьку громадяни зможуть отримувати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу

У березні за ініціативи ГО “Громадська платформа” відкрилось Консультаційне Бюро для громадян, що мешкають в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Лисичанськ. Спеціалісти Бюро надаватимуть інформацію і ...

Додано:
platforma.lg

1
У Сєверодонецьку громадяни зможуть отримувати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу

У березні за ініціативи ГО “Громадська платформа” відкрилось Консультаційне Бюро для громадян, що мешкають в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Лисичанськ. Спеціалісти Бюро надаватимуть інформацію і консультації у надзвичайних ситуаціях, перенаправлятимуть питання від громадян до органів влади та надаватимуть соціально-психологічну й правову допомогу у разі необхідності.

«За останній рік надання правової допомоги для ВПО та місцевих мешканців стало фактично головним напрямком діяльності нашої організації, ми допомагаємо людям при оформленні документів в органах влади, отриманні медичних та соціальних послуг, адаптації у нових містах. Сьогодні в Рубіжному, Сєверодонецьку та Лисичанську проживає понад 30 тис. ВПО, які потребують ефективної допомоги та фахових консультацій від спеціалістів», – зазначив керівник організації  «Громадська платформа» Сергій Кошель.

Важливим компонентом проекту стане активна співпраця Консультаційного Бюро для громадян з органами місцевого самоврядування,  Сєверодонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Луганською обласною державною адміністрацією з метою ефективного вирішення звернень та проблем громадян.

2

Адреса Консультаційного Бюро для громадян:

м. Сєверодонецьк, вул. Курчатова 7, режим роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

Телефони “гарячої” лінії:

093 455 30 70

099 257 52 87

Ініціатива «Консультаційне Бюро для громадян в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Лисичанськ» реалізується ГО «Громадська платформа» за фінансової̈ підтримки Програми розвитку ООН в Україні , SDC (Швейцарського бюро співробітництва) та SIDA (Шведської агенції розвитку та співробітництва. Погляди висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, SDC (Швейцарського бюро співробітництва) та SIDA (Шведської агенції розвитку та співробітництва).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я