У Тернополі відкрили логістичний центр допомоги армії

Єдиний в області логістичний центр допомоги українській армії відкрили у п'ятницю, 25 липня, на складі №4 гуртовні "Галант", що на вул. Збаразька, 16. Тепер тернополяни можуть приносити продукти ...

армія
У Тернополі відкрили логістичний центр допомоги армії

Єдиний в області логістичний центр допомоги українській армії відкрили у п’ятницю, 25 липня, на складі №4 гуртовні “Галант”, що на вул. Збаразька, 16.

Тепер тернополяни можуть приносити продукти та необхідні речі для військових безпосередньо на склад, де їх упаковуватимуть.

– Волонтери вже тут на місці сортують продукти у ящики, – розповідає представник об’єднання громадських організацій “Ядро” Тарас Білан. – Ящик призначений для відділення із десяти чоловік на один раз прийому харчування.

На кожному ящику вказано адресу центру, контактний номер та номер пакувальної групи.
– Уся продукція, яку приносять люди для бійців опубліковується актом прийому-передачі, – говорить Тарас Білан. – Один примірник ми віддаємолюдині, а інший залишається у нас.
Кожен може прийти на склад і перевірити наявність продуктів безпосередньо на складі та за документами. Крім цього можна перевірити ще упаковані ящики.

– Ящики з продуктами ми передаємо відразу у руки солдатам, – говорять представники об’єднання громадських організацій “Ядро”. – Перш за все відвозимо їх у ті батальйони, де найбільші потреби.

Наразі представники “Ядра” просять приносити лише ті продукти, які швидко не псуються, засоби особистої гігієни та теплі речі.

– Оскільки скоро вже осінь-зима, то було б доречно збирати теплі речі для бійців, – зауважив пан Білан.

Тернополяни теж можуть долучитись до упакування ящиків із продуктами для бійців у зоні АТО. Представники “Ядра” просять долучитись волонтерів, які можуть допомогти.

Довідка

Продукти та речі потрібно приносити на склад №4 гуртовні “Галант”, що на вул. Збаразька, 16. Усю інформацію, яка стосується збору продуктів у логістичному центрі допомоги українській армії можна дізнатись за номером 098-487-91-52.

Джерело : te.20minut.ua


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я