У Тернополі встановили особливі “молодіжні” дорожні знаки

На усіх заїздах у місто Тернопіль встановили дорожні знаки «Молодіжна столиця України - Тернопіль».Нещодавно саме Тернопіль переміг у фіналі Національного конкурсу «Молодіжна столиця України», який ...

84981495_3029007887131395_4458435812870062080_n
У Тернополі встановили особливі “молодіжні” дорожні знаки

На усіх заїздах у місто Тернопіль встановили дорожні знаки «Молодіжна столиця України – Тернопіль».

Нещодавно саме Тернопіль переміг у фіналі Національного конкурсу «Молодіжна столиця України», який проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді.

Емоції переповнюють, тепер на всіх заїздах в місто Тернопіль стоятимуть інформаційні таблички «Молодіжна столиця України Тернопіль». – ділиться враженнями у соціальній мережі Христина Білінська, начальниця управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради.

Влада і громада активно намагаються використати цей статус для розвитку молоді Тернополя, саме тому 2020-й у місті оголошено «Роком молоді».79530385_2526173817510141_507573780432814080_n

2020-й рік у Тернополі офіційно проголошений «Роком молоді». А це означає, що попереду нас чекає ще багато цікавих заходів. Я дуже ціную креативні молодіжні ініціативи. Саме завдяки співпраці із молоддю нам вдалося завоювати статус «Молодіжної столиці України»” – коментує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться уже втретє, попередні роки цей статус здобували Львів та Кам’янець-Подільський.

Так склалось, що Тернопіль протягом трьох років потрапляв у фінал конкурсу, і презентували його практично одна команда, до складу якої я також входив. Проте, перемога – це лише частина шляху, тому ми одразу ж взялись за планування роботи на рік. Серед іншого, я запропонував встановити справжні дорожні знаки на усіх в’їздах у Тернопіль з написом «Молодіжна столиця України». Це чудова промоція, як серед мешканців нашого міста, так і наших гостей” – зазначає автор ідеї та керівник громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин.

 Загалом в Тернополі планують провести понад 250 заходів – культурних заходів для молоді, спортивних, проектів, які стосуються здобуття навиків і компетенцій. Будуть 50 великих – основних заходів, де молодь зможе реалізуватися. Це великі всеукраїнські заходи. І місцеві заходи, які спрямовані на роботу із молоддю.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я