У Вінниці, Миколаєві, Полтаві, Слов’янську та Житомирі пенсіонерів навчають інструментам взаємодії з владою
Надзвичайно важливо, щоб люди, в тому числі і люди поважного віку, у своєму місті почували себе захищеними, вміли відстоювати свої права та інтереси та приймати активну участь у житті громади!Щоб ...
Додано:
Світлана Дмитрієва
![IMG_20190217_112256](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190217_112256.jpg)
Надзвичайно важливо, щоб люди, в тому числі і люди поважного віку, у своєму місті почували себе захищеними, вміли відстоювати свої права та інтереси та приймати активну участь у житті громади!
Щоб допомогти людям поважного віку користуватись сучасними засобами комунікації з владою у Вінниці, Миколаєві, Полтаві, Слов’янську та Житомирі проводиться серія тренінгів “Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою”.
Учасники та учасниці тренінгів дізнались як подати електронну петицію, написати звернення, запит, отримали навички подання заявки на міській конкурс «Бюджет участі» та навчились користуватись сайтами міських рад.
Результати проведених заходів свідчать про те, що тема взаємодії з владою цікава та корисна людям поважного віку і отримані знання застосовуються на практиці.
Наприклад, активна слухачка тренінгу та членкиня ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» Тамара Сіваєва із міста Слов’янськ Донецької області вже подала власний проект на Бюджет участі. За її пропозицією має бути встановлений спортивний майданчик з вуличними тренажерами у місті Слов’янськ.
Тренінги “Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою” для людей поважного віку ” для людей поважного віку до травня 2019 року будуть проведені у Житомирі, Слов’янську, Вінниці, Полтаві та Миколаєві.
Проект «Громадська активність без вікових обмежень» реалізується громадською організацією Центр Поділля-Соціум та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.