У ВПО громад Миколаївщини є можливість отримати безкоштовну психологічну допомогу

Громадською організацією “Херсонський центр прав людини” реалізується ініціатива «Надання  психологічної допомоги для ВПО місцевих громад Миколаївщини на базі громадського центру сприяння ...

ХЦПР_3
У ВПО громад Миколаївщини є можливість отримати безкоштовну психологічну допомогу

Громадською організацією “Херсонський центр прав людини” реалізується ініціатива «Надання  психологічної допомоги для ВПО місцевих громад Миколаївщини на базі громадського центру сприяння реінтеграції ВПО» в містах Миколаївщини.

Діяльність проводиться громадською організацією  “Херсонський центр прав людини” у рамках проекту “Сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах Миколаївської області.”

З початку повномасштабної війни у громадах Миколаївської області знайшли прихисток понад 50 тисяч вимушених переселенців. Разом із суттєвим збільшенням кількості населення зросло навантаження на соціальні установи місцевих громад.  

Значно змінився психологічний стан ВПО, що приїхали до громад Миколаївщини, кожен обирає свій шлях адаптації до життя в постійному стресі протягом 6 місяців. Хтось втратив рідних, хтось тривожиться за своїх в Збройних силах України, а хтось важко переживає розлуку з близькими, що залишились на окупованій території. 

Серед факторів, які впливають на емоційний стан в умовах війни є обмежений доступ до психологічної підтримки для боротьби з депресією, тривожністю та надмірним стресом. Аби допомогти ВПО залишатися в порядку, важливо вже зараз почати піклуватися про психічне здоров’я, тому запрошуємо Вас відвідати консультації психолога нашої громадської організації. 

Консультації можливі як у форматі відео / телефонної розмови, так і (зважаючи на ситуацію) в текстовому листуванні або при офлайн зустрічі. Окрему увагу буде приділено дітям до 18 років, які стали свідками бойових дій та отримали сильну психоемоційну травму. 

Для запису на консультацію зверніться за номером телефону +380 73 671 32 94 або напишіть на електронну адресу [email protected].

Діяльність здійснюється за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation – a Project of the German Marshall Fund of the United States.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я