У всіх областях, які долучились до гендерного бюджетування, завершились перші тренінги

Завершились перші тренінги у шести областях, де цьогоріч почали впроваджувати гендерно-орієнтоване бюджетування. Так, наприкінці лютого, з принципами ГОБ познайомились робочі групи в Полтавській, ...

collage_новость_020317
У всіх областях, які долучились до гендерного бюджетування, завершились перші тренінги

Завершились перші тренінги у шести областях, де цьогоріч почали впроваджувати гендерно-орієнтоване бюджетування. Так, наприкінці лютого, з принципами ГОБ познайомились робочі групи в Полтавській, Львівській та Тернопільській областях.

Усюди перед початком тренінгів відбулись зустрічі керівництва, та національних експерток Проекту ГОБ з керівниками облдержадміністрацій.

Так, у Тернополі національних експерток Проекту «Гендерне бюджетування в Україні» прийняв голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Він підкреслив, що досвід країн, які впроваджують ГОБ   доводить – ґендерне бюджетування сприяє покращенню якості послуг для населення, спрямуванню бюджетних витрат на конкретного споживача, підвищенню темпів економічного розвитку територій, ефективному використанню наявних ресурсів.

Керівники інших областей також відзначали важливість гендерного підходу в бюджетуванні і готовність усіляко підтримувати впровадження ГОБ у своїх регіонах.

Цього року робочі групи з ГОБ будуть аналізувати:

У Тернополі:
– Програму надання загальної середньої освіти загальноосвітніми спеціалізованими школами-інтернатами з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів для поглибленої підготовки дітей в галузі науки і мистецтв, фізичної культури і спорту, інших галузях, ліцеями з посиленою військово-фізичною підготовкою»
– Програму розвитку професійно – технічної освіти
– Надання загальної середньої освіти спеціальними загальноосвітніми школами-інтернатами, школами та іншими навчальними закладами для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку

У Львові:
– Надання загальної середньої освіти спеціальними загальноосвітніми школами-інтернатами, школами та  іншими навчальними закладами для дітей, які потребують корекції
– Програму розвитку професійно – технічної освіти

В Полтаві:
– Спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу населенню (наркологічний диспансер)
– Медико-соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Нагадаємо, що загалом впродовж лютого перші тренінги з ГОБ пройшли у шести областях, які цьогоріч долучились до Проекту. Це Вінницька, Сумська, Хмельницька, Тернопільська, Полтавська та Львівська області.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання