У Запоріжжі нечуючих навчать перемагати коронакризу

10 липня в Запоріжжі стартував особливий соціальний проект «смертельна тиша і COVID-19», спрямований на допомогу нечуючим в подоланні коронакризи. Протягом останніх літніх місяців в рамках проекту ...

несмертельная тишина
У Запоріжжі нечуючих навчать перемагати коронакризу

10 липня в Запоріжжі стартував особливий соціальний проект «[Не]смертельна тиша і COVID-19», спрямований на допомогу нечуючим в подоланні коронакризи. 

Протягом останніх літніх місяців в рамках проекту буде проведено ряд “відкритих” профільних відео- лекцій і тренінгів за участі патрульних поліцейських, медиків, волонтерів, молодих підприємців, психологів і HR-спеціалістів, а також, відбуватимуться відповідні індивідуальні консультації.

Безперечно, ці “заходи” відбуватимуться на платформі Ютуб і супроводжуватимуться субтитрами та сурдоперекладом, але будуть цікавими та корисними й “звичайним” громадянам, незалежно від віку та фізичних показників.

- Ця пандемія коронавірусу “вдарила” по всіх нас, й, особливо, – по людях з обмеженими фізичними можливостями – ділиться керівник проекту та Голова організації «Наше щасливе життя» Олександр Кахай, – саме тому окрім нових знань, в рамках проекту на найактивніших глухих і слабочуючих учасників й учасниць (молоді родини нечуючих з маленькими дітьми) очікують й відповідні продуктово-гігієнічні набори. Для отримання останніх необхідно зареєструватись через відповідну гугл-форму – https://bit.ly/2ZsaHkQ

Для осіб з вадами слуху є альтернативні варіанти зв’язку для отримання детальнішої інформації, в тому числі й жестовою мовою:
через Фейсбук – @oleksandr.kahay
Telegram – @OKahay
Instagram – @o.kahay

Проект «[Не]смертельна тиша і COVID-19» здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи