У Запоріжжі запрацює незалежне віжн-радіо під назвою «На дотик»

Вже скоро про важливі події Запорізького регіону буде розказувати нове віжн-радіо «На дотик». Також при радіостудії запрацює спеціальна Медіа Школа, заявки на участь у якій вже можуть подати усі ...

131263596_1349908468683264_8593105732289440137_n
У Запоріжжі запрацює незалежне віжн-радіо під назвою «На дотик»

Вже скоро про важливі події Запорізького регіону буде розказувати нове віжн-радіо «На дотик». Також при радіостудії запрацює спеціальна Медіа Школа, заявки на участь у якій вже можуть подати усі охочі. Про це автори ініціативи розказали на прес-конференції, яка пройшла у Художньому салоні.

Для Запоріжжя була і залишається актуальною потреба у професійному і незалежному інформаційному майданчику, який буде висвітлювати важливі процеси регіону і подавати різнобічні думки щодо них. Щоб заповнити цю нішу, група місцевих журналістів та громадських активістів ініціювала створення нового регіонального мовника у сучасному форматі віжн-радіо. Назвою для нового медіа було обрано фразу «На дотик», що символізує можливість доторкнутися до важливих питань за допомогою ефіру віжн-радіо.

Про це на прес-конференції, яка відбулася у Художньому салоні, розказали ініціатори створення віжн-радіо «На дотик»: Ольга Вакало, відома запорізька телеведуча та тележурналістка, Олена Заставна, культурна та громадська діячка, Олеся Лапікова, громадська активістка, та інші учасники команди проекту.

131431175_106696801318655_5315014883331245196_o

За словами авторів ініціативи, новий незалежний мовник створюється, щоб висвітлювати важливі для Запорізького регіону теми, які часто не потрапляють у фокус уваги інших електронних ЗМІ. Віжн-радіо «На дотик» має стати платформою, яка надасть можливість відкрито обговорювати гострі проблеми, та об’єднає небайдужих мешканців регіону у спільному пошуку шляхів вирішення цих питань.

Поки трансляція ефіру віжн-радіо «На дотик» планується в Інтернеті, на платформі Youtube та у соціальній мережі Facebook. Наразі відбувається монтаж обладнання у новій студії, і вже напочатку січня можна буде побачити перші ефіри та програми. Слідкувати за ними можна буде на сторінках віжн-радіо «На дотик» у мережі Інтернет:
https://www.youtube.com/channel/UCIHBtdHm9ieYOaaivs5KNkQ
https://www.facebook.com/radionadotyk/
https://www.instagram.com/radionadotyk/

Командою нового медіа також ініційовано залучення до створення програм віжн-радіо місцевих громадських активістів. Для цього буде створена спеціальна Медіа Школа. Навчання у Медіа Школі об’єднає змістовні теоретичні блоки та різноманітні практичні завдання з теми медійної грамотності. Викладачами стануть визнані фахівці медіа-сфери. Більше того, учасники Медіа Школи візьмуть участь у підготовці програм для віжн-радіо, а по завершенню навчання отримають відповідні сертифікати.

До участі у Медіа Школі запрошуються усі бажаючі віком від 16 років. Учасники будуть визначені за результатами конкурсного відбору. Перевага надаватиметься представникам громадського сектору, які мають сформовану спільноту однодумців і готові ставати місцевими лідерами думок.

Для подання заявки до участі у Медіа Школі необхідно до 18 грудня заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/F5rZYesQWbUavkTZ9
Результати відбору будуть повідомлені до 20 грудня.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Олеся Лапікова, тел.: 0668716719, 0933771051, e-mail: [email protected], [email protected]

Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я