У Запорізькій області триває набір учасників груп самодопомоги для жінок-ВПО

ГО “Правозахисний рух Донбасу” в рамках проєкту «Психологічна Допомога жінкам - ВПО, що постраждали від війни та мешкають в місцевих громадах Запорізької області» оголошує набір учасників груп ...

Додано:
agencydonetsk08

онлайн офіс вебінар тренінг жінка
У Запорізькій області триває набір учасників груп самодопомоги для жінок-ВПО

ГО “Правозахисний рух Донбасу” в рамках проєкту «Психологічна Допомога жінкам – ВПО, що постраждали від війни та мешкають в місцевих громадах Запорізької області» оголошує набір учасників груп самодопомоги для жінок-ВПО у м. Запоріжжя, м. Оріхов, м. Гуляйполе, Запорізької області.

На жаль, з різних причин жінки іноді звертаються до психолога лише тоді, коли ситуація вже виходить з-під контролю. Для того, щоб уникнути такого розвитку подій, необхідно розпочинати роботу ще тоді, коли жінки можуть легко подолати психологічні негаразди. 

Групи самодопомоги передбачають керівництво кваліфікованого психолога, який веде психологічний супровід під час реінтеграції до повноцінного життя в нових громадах.

Дані групи — це чудова можливість обмінятися інформацією, надати підтримку один одному, а також дізнатися нове про свою емоційну складову та про емоції дітей, отримати фахові поради, як підтримати себе та своє оточення.

Тематики зустрічей будуть такими:

  • як підтримати себе та власних дітей в період військового конфлікту;
  • як керувати емоціями у складні часи;
  • де знайти ресурси для цього;
  • як розпочати нове життя в новій громаді: основні кроки та складнощі.

Робота груп самодопомоги дозволить пом’якшити наслідки війни та надасть поштовх до розвитку, в тому числі через мотивацію до започаткування власних справ/перекваліфікацію, пошук роботи, що у довгостроковій перспективі позитивно впливатиме на розвиток громад та соціально-економічну стійкість вразливих груп населення. Зустрічі груп самодопомоги проходитимуть у онлайн форматі на платформі Zoom. 

Участь у групах для жінок-ВПО безкоштовна, для реєстрації напишіть нам листа на електронну адресу [email protected] з особистими даними (ПІБ, вік, фактичне місце проживання, мотивацію або проблему з якою ви плануєте працювати в рамках групи), або зателефонуйте за номером телефону +38 (093) 5077695.

 

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний Рух в підтримку прав біженців та відновлення демократичного Донбасу» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Вийшов другий сезон Rights Now! Podcast

На Тернопільщині ділилися кращими практиками розвитку гуманітарно-соціальної сфери

Громади Донеччини обговорили діяльність центрів підтримки громадян

ZDOROVI представляє результати шостої хвилі опитування «БАРОМЕТР»: стан системи охорони здоров'я України

«Як підготуватися до сексу»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Відсутність документів на нерухомість — одна із критичних перепон отримання компенсації через єВідновлення