У застосунку з мінної безпеки MineFree з’явилися нові функції

Нова версія застосунку з мінної безпеки MineFree 2.0 покращена завдяки відгукам користувачів. У застосунку швидше працює інформативна мапа з актуальною інформацією від ДСНС. Мобільний застосунок ...

Додано:
Anastasiia

MineFree_2.0_1
У застосунку з мінної безпеки MineFree з’явилися нові функції

Нова версія застосунку з мінної безпеки MineFree 2.0 покращена завдяки відгукам користувачів. У застосунку швидше працює інформативна мапа з актуальною інформацією від ДСНС. Мобільний застосунок дозволяє уникати мін та попереджає користувачів про наближення до відомих вибухонебезпечних зон.

Крім того, у застосунку можливо переглянути доповнений довідник з реальними фото вибухонебезпечних предметів та сповістити ДСНС про їх виявлення.

У застосунку створено аналітичну панель, за допомогою якої можливо відслідкувати кількість знешкодження вибухонебезпечних предметів та поширити цю інформацію. 

Застосунок використовує у своїй роботі дані ДСНС небезпечних територій, які постійно оновлюється в режимі онлайн.

Для користування новими функціями застосунку з мінної безпеки MineFree необхідно оновити або завантажити його на iOS та Android.

Розробники радять постійно оновлювати застосунок, адже кожна версія буде вдосконалена. Дізнайтеся більше за посиланням: www.minefree.info

Будьте пильними та бережіть себе!

Оновлюйте та завантажуйте MineFree за посиланнями: App Store та Google Play.

Проект MinеFree створений волонтерами благодійної швейцарської організації  «Free Ukraine» за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Дизайн та інтерфейс застосунку впровадили агенції Grape та Axicube, а концепцією та розробкою займалися компанії  Eleken та Quantumobile. 

«Free Ukraine» була заснована у 2014 році та об’єднує українську діаспору, а також представників інших національностей у Швейцарії та закордоном, які прагнуть підтримати Україну та докладають зусиль, щоб зробити країну безпечною для життя і здоров’я людей.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я