Учнівству та вчителькам Дніпропетровщини розповіли про успішні кампанії та безпеку в соцмережах

В рамках проекту БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер", який реалізує Гендерний клуб Дніпро, відбуваються чергові онлайн-тренінги для учасників - учнів, учениць старших класів та викладачок шкіл з міст ...

Соцмережи Штурхецкий
Учнівству та вчителькам Дніпропетровщини розповіли про успішні кампанії та безпеку в соцмережах

В рамках проекту БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер”, який реалізує Гендерний клуб Дніпро, відбуваються чергові онлайн-тренінги для учасників – учнів, учениць старших класів та викладачок шкіл з міст Кам*янське, Павлоград, Жовті Води, Марганець, які беруть участь в проекті. 

Досвідчений тренер, медіа-експерт Сергій Штурхецький провів заняття щодо того, як ефективно формулювати ідеї та просувати їх в соціальних мережах. Зокрема, мова йшла про створення та ведення сторінок, розвиток груп, принципи підготовки ефективного посту, протидію тролінгу та розпізнавання ботів, правила безпеки у соцмережах.

Штурхецкий тренинг

Учасниці/-ки онлайн-тренінгу із зацікавленістю отримували нові знання та навички, ставили питання та дискутували.

“Ще при знайомстві ми виявили, що наші інформаційні уподобання… абсолютно різні. І ось із цього виклику ми і розпочали розмову щодо соціальних мереж: як зробити наше повідомлення цікавим для різних авдиторій, коли і що постити, на якій платформі? – розповідає тренер Сергій Штурхецький. – Обговорили ми і питання NETикету – правила етичної поведінки в мережі. Нам стала в нагоді наша різноманітність, адже ми вирішували етичну дилему і з позиції учня/учениці і вчителя/вчительки”.

Нагадаємо, в рамках проекту “БІГ. Безпека. Інклюзія Гендер”  учениці/ученики шкіл Дніпропетровщині опановують принципи рівності жінок і чоловіків,  отримують знання про захист  від насильства представниць/представників вразливих груп – дітей з інвалідністю, дітей з малозабезпечених сімей,  представниць/представників національних/релігійних меншин тощо. Завдяки отриманим знанням та навичкам команди шкіл за підтримки досвідчених менторів створять та проведуть власні кампанії в соцмережах щодо гендерної рівності.

Також під час реалізації проекту “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер”  пройде гендерний, інклюзивний, безпековий аудит навчальних закладів, результати якого оприлюднять наприкінці 2021 р. У підсумку буде розроблено Стратегію гендерної рівності, інклюзії та безпеки для навчальних закладів, що беруть участь у проекті.

***

Logo New

Проект “БІГ. Безпека, інклюзія, гендер в освіті” реалізує ГО “Гендерний клуб Дніпро” за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією ПАКТ.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції

Закарпаття активно підвищує енергетичну стійкість

«Огляд у гінеколога\-ині»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

“Перевідкрити Закарпаття — перевідкрити Україну”: стартував 5-й форум Re:Open Zakarpattia

Де переселенці можуть отримати безоплатну юридичну допомогу? Добірка актуальних ініціатив

Як інноваційні рішення змінюють життя в Підгородненській, Перещепинській, Новоодеській та Казанківській громадах