Україна приймає європейську естафету

1 листопада о 12:00 в парку ім. Тараса Шевченка з нагоди початку імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС представники Інформаційної кампанії «СИЛЬНІШІ РАЗОМ» провели акцію «Україна ...

Україна приймає європейську естафету
Україна приймає європейську естафету

1 листопада о 12:00 в парку ім. Тараса Шевченка з нагоди початку імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС представники Інформаційної кампанії «СИЛЬНІШІ РАЗОМ» провели акцію «Україна приймає європейську естафету».

Організатори в театралізованій формі представили процес «фактичного запуску» Угоди в дію, а також розказали про переваги співпраці між Україною і ЄС в аспекті реалізації Угоди про асоціацію. Символічною грою в м’яч, перший пас в якій зробив Девід Стулік, прес-аташе Представництва ЄС в Україні, була передана ідея, що наша країна впевнено рухається до Євросоюзу, а євроспільнота – готова всіляко сприяти та допомагати процесу євроінтеграції України.

Київ став першим містом, яке прийняло таку символічну естафету, подібні заходи будуть невдовзі проведені в 10 містах України та заключний – в Брюсселі. Так, вже наступного тижня схожа акція відбудеться у Хмельницькому. Передбачається активне залучення в інформаційній кампанії міст Півдня та Сходу країни. М’яч – як символ естафети – буде обклеєний зірками, де кожна приймаюча сторона власноруч впише назву свого міста.

В «столичному» інформаційному заході взяли участь відомі українські політики, журналісти та громадські активісти – Ілона Довгань, Олег Рибачук, Наталія Соколенко, які активно грали в «єврогру» та пояснювали, що для них особисто означає євроінтеграція та чому реалізація європейського вибору України й надалі має відбуватись під контролем та за активної співучасті суспільства. Під час заходу всі бажаючи могли отримати від організаторів символічну зірку-наклейку з надписом «Київ», а також інформаційні буклети та брошури, в яких простою та зрозумілою мовою наводилось пояснення та аргументація переваг Угоди про асоціацію для всіх і кожного.

«Сьогодні ми з радістю, гордістю та оптимізмом приймаємо європейську естафету! Тепер – гра на полі України, і тільки від нас залежить, наскільки швидко ми зможемо здійснити потрібні реформи, провести модернізацію країни, виконати взяті на себе зобов’язання та, власне, скористатись всіма вигодами Угоди про асоціацію. Ми будемо й надалі проводити інформаційні акції та кампанії, щоб ще більше об’єднати суспільство навколо ідеї спільного забезпечення європейського майбутнього для України, адже саме така ідея має всі шанси стати «національною», консолідувати та примирити суспільство, – підсумувала Любов Акуленко, координатор Інформаційної кампанії Stronger Together.

Нагадаємо, 1 листопада 2014 р. вступили в силу окремі статті/глави розділів Угоди, зокрема, у сферах політики, юстиції, галузевого та фінансового співробітництва, інституційні та прикінцеві положення; імплементацію розділу IV – «Торгівля та пов’язані з торгівлею питання» було відкладено до 2016 р., а повної чинності Угода набуде після завершення її ратифікації усіма 28-ма країнами-членами ЄС.

Джерело : Stronger Together Information Campaign


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку