Українська Миротворча Школа, 8 сезон, 2 сесія

У чарівному осінньому Львові Українська Миротворча Школа (УМШ) вже вдруге проводить навчальну сесію, під час якої обговорюється тематика конфліктів та розвитку в громадах. Вже традиційно ця сесія ...

peace-school
Українська Миротворча Школа, 8 сезон, 2 сесія

У чарівному осінньому Львові Українська Миротворча Школа (УМШ) вже вдруге проводить навчальну сесію, під час якої обговорюється тематика конфліктів та розвитку в громадах.

Вже традиційно ця сесія організується в співпраці з Українським Католицьким Університетом, фахівці якого презентують позитивний досвід соціальної роботи в західних областях України.

Серед слухачів УМШ є представники Луганської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Рівненської областей, та АР Крим. Програма сесії поєднує в собі як лекційний матеріал, так і відпрацювання практичних навичок в ігровій та тренінговій формах.
Зокрема концептуальний погляд на історію України та вплив минулого на сучасний стан речей представив Олександр Зінченко.
Конфліктологічний інструментарій розбирали разом з Ігорем Семиволосом, Сергієм Даниловим та Олександром Звонком, останній провів для слухачів декілька тренінгів в рамках продовження курсу «Основи медіації».

Родзинками сесії стали соціально моделючі ігри “Репортаж”, “Хитрий сусід” та “Громадська рада”, розроблені Дмитром Звонком. Досвід команди тренерів з проведення цих ігор в громадах України дозволив ширше подивитися на місцеві проблеми.
Інноваційна гра ”Наша земля: Конструктор конфлікту”, розроблена експертом Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Максимом Майоровим, що пояснює як працює пропаганда, викликала бурхливе обговорення.
Ігри дозволили учасникам пережити, відрефлексувати, якісно проаналізувати та оцінити новий досвід та подивитися на, здавалося б, очевидні речі під іншим кутом зору.

Окрема подяка пані Світлані Стельмах та всій команді факультету соціальної роботи УКУ, зокрема радниці мера Львова з соціальної роботи пані Оксані Рубай та директорці міського центру соціальних служб пані Аллі Горбач.

П’ять днів навчання пролетіли, як один.

умш

Проект реалізується Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння Kurve Wustrow (Німеччина).

З запитаннями, пропозиціями співпраці тощо прохання звертатися до виконавчого директора AMES Ігоря Семиволоса: [email protected].


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я