Українські фандрейзери зібрали рекордну суму на міжнародній платформі Benevity

Благодійний фонд Alumni Fund Ukraine/Фонд Випускників України зібрав 8 600 доларів на підтримку участі українських школярів та студентів у міжнародних олімпіадах. Організація проводила двомісячну ...

Додано:
Nataliia Chernenko

4 ІДЕЇ НЕГРОШОВОЇ МОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ
Українські фандрейзери зібрали рекордну суму на міжнародній платформі Benevity

Благодійний фонд Alumni Fund Ukraine/Фонд Випускників України зібрав 8 600 доларів на підтримку участі українських школярів та студентів у міжнародних олімпіадах. Організація проводила двомісячну фандрейзингову кампанію через міжнародну мережу Benevity, яка дозволяє подвоювати донорські кошти.

Фонд випускників України_Benevity

Зібрати 8 600 доларів Alumni Fund Ukraine вдалося завдяки підтримці працівників швейцарського, американського, українського офісів Google, дублінського офісу Apple та механізму платформи, через яку проводили збір коштів. Особливістю Benevity є те, що компанії, які долучилися до мережі, подвоюють донорські внески своїх працівників.

Організатори синхронізували дату початку збору коштів з міжнародним тижнем доброчинності, який тривав з 28 листопада по 5 грудня. У ці дні деякі компанії, які користуються Benevity, зокрема американська Apple, потроювали доброчинні вкладення своїх співробітників.

Поширити інформацію серед працівників закордонних офісів Google допомогли українські співробітники цюріхського офісу Google, які вже давно підтримують Фонд і самі колись були учасниками міжнародних олімпіад. Загалом, у рамках цієї кампанії, компанія Google переказала Alumni Fund Ukraine більше 4 000 доларів, подвоюючи внески своїх співробітників.

Зібрані кошти підуть на підтримку участі українських школярів та студентів у міжнародних математичних олімпіадах у співпраці з Богданом Рубльовим — відомим українським математиком, професором Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка, який вже багато років супроводжує українських студентів до перемог на цих змаганнях. Фонд планує допомагати учасникам, які пройшли відбір на національному рівні та мають необхідність у фінансуванні витрат на дорогу, проживання тощо. Організатори планують підтримати не тільки юних математиків, а й направити частину коштів на допомогу українській молоді на інших міжнародних змаганнях.

«Ми бажаємо всіма силами підтримувати талановиту українську молодь у виступах на міжнародній арені та розвитку їх талантів, незважаючи на можливі фінансові труднощі. З іншого боку, для багатьох українців, які працюють у міжнародних компаніях, участь у таких фандрейзингових кампаніях це теж чудова нагода підтримувати українську молодь та зв’язок з Україною. Тому, я вважаю, що ця кампанія справжній win-win”,Надія Варгола, співзасновниця Alumni Fund Ukraine.  

Це вже не вперше Alumni Fund Ukraine збирає кошти за допомогою міжнародної мережі Benevity. У 2017 році вони проводили схожу кампанію для підтримки операційної діяльності Фонду Випускників України. Тоді організація зібрала 5 000 доларів.

Довідково про «Фонд Випускників України»

Благодійний фонд «Фонд Випускників України» – дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Місія організації – створити фінансову, ресурсну та ідейну платформу, яка дозволить кожному долучитися до розвитку української освіти, просто, прозоро та надійно. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання