Українські журналісти можуть отримати безкоштовну психологічну підтримку онлайн

Львівський медіафорум у партнерстві із Центром психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії» Українського католицького університету розпочинає програму психологічної підтримки для журналістів, ...

Додано:
lvivmediaforum

програма1
Українські журналісти можуть отримати безкоштовну психологічну підтримку онлайн

Львівський медіафорум у партнерстві із Центром психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії» Українського католицького університету розпочинає програму психологічної підтримки для журналістів, які пережили або переживають психологічне виснаження чи травми, професійне вигорання, страх втратити роботу або інші можливі труднощі.

Перший набір охопить 10-15 осіб (загалом до ста годин консультацій). Консультації проводитимуть фахівці Центру психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії», який працює при Інституті психічного здоров’я Українського Католицького Університету.

 Зустрічі відбуватимуться дистанційно через онлайн-зв’язок. В рамках програми учасникам гарантується повна анонімність.

Медійники, які потребують психологічної допомоги, можуть зголошуватись за телефоном 097 416 94 94 (з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00), або написавши на адресу: [email protected].

Центр психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії» працює з 2012 року та надає кваліфіковану психологічну / психотерапевтичну допомогу щодо поширених розладів та труднощів, як-от депресія, розлади тривоги, посттравматичний стресовий розлад, розлад адаптації, труднощі в пережитті втрати, труднощі в стосунках та спілкуванні, невпевненість в собі. Основні методи роботи – когнітивно-поведінкова терапія, схема-тепарія, EMDR. 

Програма реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я