Чи чули ви про “цифрову інклюзію”? Опитування щодо сайтів та застосунків 

Як людина з порушенням зору бачить сайт, який ви створили ? Чи чули ви про “цифрову інклюзію”? Чи враховуєте потреби людей з інвалідністю при розробці сайтів і додатків?Спілка громадських організацій ...

07_
Чи чули ви про “цифрову інклюзію”? Опитування щодо сайтів та застосунків 

Як людина з порушенням зору бачить сайт, який ви створили ? Чи чули ви про “цифрову інклюзію”? Чи враховуєте потреби людей з інвалідністю при розробці сайтів і додатків?

Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва та комунікаційна агенція UK Comms запустили онлайн-анкетування для розробників. Їх просять відповісти на 13 питань щодо досвіду, готовності вчитися та використовувати у роботі нові інструменти.

Україна активно цифровізується і перелік електронних послуг для громадян постійно поповнюється. Однак скористатися ними можуть не всі. 

Як це змінити й з’ясовують автори анкетування. Воно проводиться у межах проєкту «Покращення якості цифрових послуг для населення». Ціль – не просто дослідити ситуацію, а й допомогти розробникам створювати сайти та програми, які були б доступними для усіх. Зокрема для людей з інвалідністю, людей старшого віку, з різними хронічними захворюваннями,  

Наприкінці минулого року дослідники Програми розвитку ООН в Україні проаналізували 100 різних державних сайтів України – від обласних адміністрацій до міністерств. І виявилося, що лише 17% з них мають «достатній рівень вебдоступності» і ними безперешкодно можуть скористатися всі потенційні користувачі. 

Анкету для розробників, які хочуть змінити ситуацію на краще і поділитися своїм досвідом, можна заповнити за посиланням.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

НЕФКО продовжує сприяти відбудові українських муніципалітетів і запускає кілька нових проєктів з відновлення критичної інфраструктури та створення екологічного житла та освітніх закладів

Серця в одному ритмі: як ретрит перетворився на простір підтримки

Випробування війною: як лікарні України борються за життя на третій рік повномасштабного вторгнення

Люботинська лікарня: як тримати оборону під обстрілами та в хаосі війни

Гільзи, перетворені на мистецтво: в Україні проходить акція "Ланцюжок Незламності"

Мова любові: у Києві з’явиться соціальний навчальний простір для дітей з аутизмом