Український молодіжний фонд розпочинає співпрацю з Радою Європи

Лист про наміри підписали директор УМФ Дмитро Твердохліб та керівник Департаменту з питань молоді Ради Європи Тобіас Флессенкемпер за сприяння заступника Міністра молоді та спорту України Андрія ...

Додано:
youth_foundation

11громпростір копія
Український молодіжний фонд розпочинає співпрацю з Радою Європи
Лист про наміри підписали директор УМФ Дмитро Твердохліб та керівник Департаменту з питань молоді Ради Європи Тобіас Флессенкемпер за сприяння заступника Міністра молоді та спорту України Андрія Чеснокова.
 
За словами Андрія Чеснокова, документ фіксує намір посилити інституційну спроможність УМФ.

«Український молодіжний фонд розпочинає свою грантову історію й незабаром оголосить перший конкурсний відбір проєктів для підвищення рівня економічної самостійності молоді. Інноваційність, демократичність та прозорість у прийнятті рішень – це ті засадничі принципи новоствореної інституції, з якими вони розпочинають та йтимуть вперед. Їх важливо посилювати й укріплювати. Я вдячний представникам Ради Європи за висловлену довіру команді Фонду та наміри підтримати сектор молодіжної політики в Україні», – сказав Андрій Чесноков, заступник Міністра молоді та спорту України.
 
Дмитро Твердохліб, директор Українського молодіжного фонду, розповів, що в межах укладеної угоди буде також проведена робота над удосконаленням проєктного напряму інституції.

«Особлива увага буде приділятися поліпшенню критеріїв відбору, моніторингу та оцінки системи надання грантової підтримки від Фонду відповідно до європейських стандартів. Ця співпраця буде профінансована й реалізована через ініціативу Ради Європи ‘Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ’», – зазначив Дмитро Твердохліб.
 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я