Українці розпочали підготовку до Всесвітнього дня прибирання

Менше, ніж за місяць, 19 вересня 2020 року, Україна разом з мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно ...

Додано:
Let's do it Ukraine

Всесвітній день прибирання 3
Українці розпочали підготовку до Всесвітнього дня прибирання

Менше, ніж за місяць, 19 вересня 2020 року, Україна разом з мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. 

«Побачив? Прибери. Індивідуальні очищення стартують вже сьогодні. Робіть фото на локаціях до і після прибирання, донесіть зібране до найближчого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини. Відмічайте нас у соціальних мережах #letsdoitukraine #worldcleanupday та будьте прикладом для інших», – закликає Президент LDU Юлія Мархель. Одночасно відмічайте забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut». 

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

  • Групове очищення. Зібратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
  • Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.
  • Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Всесвітній день прибирання 1

Всесвітній день прибирання проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України. До акції приєднаються органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального бізнесу. 

Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня.  Українці долучилися до складання карти забруднень у міжнародному додатку «TrashOut». Спільними зусиллями по всьому світу вже вдалося відмітити 55 000 забруднених сміттям точок. 

Ставайте частиною наймасштабнішої команди еко відповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих. Зробимо Україну чистою разом!

Деталі на сайті  www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах www.facebook.com/letsdoitukraineeco, www.instagram.com/letsdoitukraine

Інформаційна довідка:

«Let’s Do It Ukraine» – це Всеукраїнський молодіжний рух, який протягом 5-ти років активно діє в 24 областях України, завдяки активістам, органам місцевого самоврядування, бізнесу та медіа проєктна діяльність організації вже об’єднала понад 2,5  млн учасників у всеукраїнських та локальних проєктах: «Зробимо Україну чистою разом», «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку», всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest» та інших. Організація є частиною міжнародного руху «Let’s Do It World», який об’єднав вже 180 країн та понад 20 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети. 

Міжнародна громадська організація «Let’s Do It World» є акредитованим партнером Програми ООН з навколишнього середовища. У 2018 році організацію «Let’s Do It World» нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я