Українців закликають повідомляти про корупцію в тютюновій сфері

Вам відомі факти корупції у тютюновій сфері або ви знаєте, як тютюнники впливають на владу, щоб не допустити прийняття антитютюнового законодавства? Тоді ви можете анонімно повідомити про це ...

Додано:
oksana

Uncover-The-Facts-iStockPhoto
Українців закликають повідомляти про корупцію в тютюновій сфері

Вам відомі факти корупції у тютюновій сфері або ви знаєте, як тютюнники впливають на владу, щоб не допустити прийняття антитютюнового законодавства? Тоді ви можете анонімно повідомити про це українське представництво глобальної антикорупційної мережі Transparency International! Таким чином кожен українець зможе допомогти викривати корупцію з наведенням точних фактів, які можуть бути перевірені.

На початку червня 2017 року Transparency International Україна опублікувала моніторингове дослідження, присвячене пошуку потенційного конфлікту інтересів у тютюновій галузі. Виявилося, що представники парламентського Комітету з питань податкової та митної політики та інші особи є «лобістами» інтересів виробників тютюну. Однак чимало фактів можуть лишитися невідомими без прямої участі анонімних викривачів корупції.

“Продовження прихованого тютюнового лобізму є неприйнятним. Стаття 5.3 Рамкової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров’я із боротьби проти тютюну вимагає захистити політику охорони здоров’я від впливу комерційних та інших корпоративних інтересів тютюнової промисловості. Чинне законодавство прямо каже про пріоритетність політики у сфері охорони здоров’я над фінансовими, податковими та корпоративними інтересами осіб, пов’язаних з тютюновою промисловістю”,- йдеться у повідомленні Transparency International.

Повідомити про порушення ви можете анонімно, надіславши лист з темою «Тютюн» на електронну адресу: [email protected]. У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.

ТІ Україна виступає проти «підкилимних» домовленостей, які шкодять інтересам суспільства, та закликає владу і бізнес до прозорого співробітництва.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я