В Куликівській ОТГ реформуватимуть освітню галузь

Експерти громадської організації «Центр Доброчин» продовжують роботу над реформуванням освітньої галузі в Куликівській ОТГ Чернігівської області.Питання «Чи можлива оптимізація шкільної мережі для ...

Додано:
Nataliya Drozd

06
В Куликівській ОТГ реформуватимуть освітню галузь

Експерти громадської організації «Центр Доброчин» продовжують роботу над реформуванням освітньої галузі в Куликівській ОТГ Чернігівської області.

Питання «Чи можлива оптимізація шкільної мережі для реформування системи освіти в Куліківської ОТГ?» вже не актуально. На порядку дня питання «Як найбільш ефективно організувати та провести реформування системи освіти в громаді». Саме таким є висновок більшості учасників зустрічі, яка пройшла 30 листопада у Куликівський селищній територіальній громаді.

Організатори – експерти Центру «Доброчин» у ході інформаційної зустрічі з депутатами, старостами та представниками влади обговорювали наявну ситуацію з освітньою мережею в громаді та як її зробити спроможною та надавати якісні освітні послуги.

Було запропоновано насамперед скласти чесну картина для самих себе, зрозуміти, що потрібно отримати «на виході», окреслити напрямки змін та етапи їх впровадження.

Основною метою шкільної реформи є висока якість освіти для кожної дитини. Тому серед головних завдань – моніторинг освітніх стандартів у навчальних закладах громади, створення опорних шкіл та розробка критеріїв якості освіти, по яким громада буде реформувати освітню мережу.

 Долучайтесь та слідкуйте за новинами у відкритій групі ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ = САМООРГАНІЗАЦІЯ https://www.facebook.com/groups/samoorg2015/, а також на публічній сторінці ГО «Центр Доброчин»  https://www.facebook.com/Dobrochyn/ в соціальній мережі Facebook.

02 03 04 05

Проект проходить завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я