В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді. 5 грудня експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було проведено третій захід ...

Додано:
lekotan

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді. 5 грудня експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було проведено третій захід в рамках стратегічного планування розвитку громади. У заході взяли участь  мешканці та батьки учнів шкіл ОТГ. Зустріч проходила в форматі спільного діалогу та обговорення майбутнього забезпечення рівня якості освіти в громаді. 

Учасники заходу висловлювали свої думки та побоювання. Чого чекати від реформи освіти та впровадження сценарію її розвитку в громаді? Чи є майбутнє для шкіл та надія на якісну освіту? Складні питання, але вони є надзвичайно важливими. Протягом декілька місяців експерти спільно з різними представниками громади: владою, вчителями і батьками, збирали дані та обговорювали це питання з метою врахування інтересів всіх сторін і запобігання майбутніх непорозумінь.

За результатами зустрічі всі питання та пропозиції від учасників будуть враховані в підсумковому варіанті стратегічного документу. На думку всіх, потрібно створення опорної школи, в якої повинні бути забезпечені всі умови для навчання і виховання дітей.

Учасники зустрічі погодилися, що потрібно робити спільні відповідні кроки для збереження та нарощування потенціалу освітнього простору та всієї громади, брати спільну відповідальність та впроваджувати плани в життя.

Заходи проводяться в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні», який розпочала громадська організація Центр «Доброчин» у 5 пілотних областях – Чернігівській, Волинській, Херсонській, Одеській та Луганській (за підтримки Британського посольства в Україні).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі