В одному з парків Львова створили сенсорну доріжку з природних матеріалів

Акція спільнотворення відбулася на вихідних за участі волонтерів і за підтримки волонтерського руху “Будуємо Україну разом”.Створення доріжки ініціювала громадська організація "Плато". Знайти її ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

308106333_157752956902268_4972999909867867981_n
В одному з парків Львова створили сенсорну доріжку з природних матеріалів

Акція спільнотворення відбулася на вихідних за участі волонтерів і за підтримки волонтерського руху “Будуємо Україну разом”.

Створення доріжки ініціювала громадська організація “Плато”. Знайти її можна у межах простору міського садівництва та городництва “Розсадник”.

Окремі ділянки доріжки, так звані “заглиблення”, заповнили різноманітними за своєю текстурою природними матеріалами: галькою, соломою, мульчею, піском, гілками хвої, каштанами. 

“Такою доріжкою варто прогулюватися босоніж, щоб пізнавати світ природи через тактильні відчуття. Така вправа позитивно впливає на розвиток стопи, її правильне формування, сприяє зміцненню імунітету, а також стимулює нервові закінчення, що відповідають за настрій людини” – коментує ідею співкоординаторка акції Анжеліка Зозуля.

Більша частина об’єкту виконана з залишків деревини, яка залишилася після доглядових робіт за простором. Окрім основної мети, у такий спосіб серед містян популяризують свідоме ресурсоспоживання.

Організатори зазначають, що давно мріяли про створення сенсостежки у просторі та переконані, що вона вдало доповнить його ідею, зокрема стане важливим рішенням для організації занять з гарденотерапії. Також у такий спосіб розраховують привабити до простору батьків з дітьми.

 

Довідка:

Простір міського садівництва та городництва “Розсадник” розбудовується громадськими об’єднаннями «Плато», «Екотерра», «Пермакультура в Україні» за підтримки Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради, ЛКП “Зелений Львів” і небайдужих мешканців з квітня 2021 року. Стежити за анонсами заходів можна на каналі простору у Telegram, а за новинами щодо його розвитку у Facebook.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції

Закарпаття активно підвищує енергетичну стійкість

«Огляд у гінеколога\-ині»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

“Перевідкрити Закарпаття — перевідкрити Україну”: стартував 5-й форум Re:Open Zakarpattia

Де переселенці можуть отримати безоплатну юридичну допомогу? Добірка актуальних ініціатив

Як інноваційні рішення змінюють життя в Підгородненській, Перещепинській, Новоодеській та Казанківській громадах